Kategoriler
Renkler

Rüyada Turuncu Ayakkabı Giydiğini Görmek

Rüyada turuncu ayakkabı giydiğini görmek nedir?

Ben dün gece bir rüya gördüm. Rüyada turuncu ayakkabı görmekEvleniyordum. Hem Düğün günümü hem düğünümden önceki günü gördüm. Hiç tanımadığım, daha önce görmediğim uzun boylu, siyah saçlı, kirli sakallı bir adamla evleniyordum. Adı özgürdü.

Yanımda annem ve kız kardeşim vardı. Kız kardeşim sürekli fotoğraflarımızı çekiyordu. Tüylü, çiçekli, pembe-beyaz bir gelinlik giymişim. Nasıl evlendiğimi görmedim. Sadece birden evli olduğumu ve kocamla, çarşıda gezdiğimi gördüm. Ben hala gelinliği giyinmiştim o ise damatlığını. El elle geziyorduk. Simit yemeye gittik. Sonra masadan kalktı, kayboldu. Ağladığını biliyordum. Bende ağladım. Sonra geri geldi. Tekrar gezmeye başladık. Dönüp dönüp aynı simitçiye geliyoruz.

Bir de turuncu ayakkabı giyindiğimi hatırlıyorum. En sonunda, balayımız için hotele gitmek için yola çıktık. Arabaya bindik, el eleyiz hala, ve yola çıkıyoruz. Sonra uyandım. Tesekkurler. Meryemin rüyası

Rüyanın ana unsurları: evlenmek, evlendiğini görmek, uzun boylu erkek, siyah saçlı biri, kirli sakallı adam, gelin forografı, Tüylü gelinlik, cicekli gelinlik, pembe beyaz gelinlik, gelinlik giydiğini, kocasıyla dolaşmak, çarşıda gezmek, simitçi, turuncu ayakkabı, balayına gitmek, otele gitmek, arabaya binmek. 08 Eylül Ağustos 2012, 00:44

Rüyada turuncu ayakkabı giydiğini görmek yorumu

Meryem merhaba, rüyanız hemen hemen her bekar kızın gördüğü evlilik rüyasıdır. Tüm kızlar mutlaka böyle rüyalar görürler. Sizin rüyanızdaki farklılık turuncu ayakkabı giymeniz, gelinliğinizi şekli. Bu sıra dışı faktörler sizin biraz sıra dışı hayalleriniz olduğunu, gamsız kedersiz bir yaşam sürmek istediğinizi ve süreceğini işaret etmektedir. Gelinlik hakkında daha detaylı bilgi ve yüzlerce rüyanın yorumu için rüyada gelinlik görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Turuncu Ayakkabı Giydiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada erkek ayakkabısı giymek
Rüyamda; beyaz gelinlik altına çok çirkin bir erkek ayakkabısı giydiğimi gördüm. ve ayağıma çok büyük geliyordu. Ama gelinlik çok beyaz ve güzeldi. Anlamını merak ediyorum yazarsanız sevinirim. İyi günler.

Sinem merhaba,
Gördüğün rüya reel hayatında bir şeylerin ters gittiğini göstermektedir.
Rüyada gelinlik görmek, Gelinlik giymek, gelinlik bakmak beyaz gelinlik giydiğini görmek tüm genç kızların gördüğü bir ortak rüyadır ve genel olarak yeni, temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret ederken, eski, pis gelinlik bunun tersini ifade eder.
Buna karşılık ayakkabı sıkıntı demektir. Bir kızın erkek ayakkabısı giymesi, anlamsız ya da gereksiz yere kendini sıkıntıya soktuğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir