Kategoriler
Renkler

Rüyada Turuncu Gelinlik Görmek

Rüyada turuncu gelinlik nedir?

Rüyamda uyandığımda üzerimde turuncu renkte bir gelinlik vardı. Normalde türbanlıyım ama saçlarım açık yapılmıştı. Daha önce hiç görmediğim bir evdeydim. Herkes mutluydu ama ben nasıl buraya geldim, kiminle evleneceğim bilmiyordum.

Sonra bir sofraya oturdum, abim geldi yanıma onunla konuştum ve ona “neden beni evlendirdiklerini” sordum. “Bana neden sormadınız” dedim, “ben neredeyim, kiminle evlendim, ne zaman ve nasıl evlendim dedim” fakat yanıt vermedi, bir şey söylemedi ve uyandım.

Rüyada turuncu gelinlik görmek yorumu

Rüyada turuncu renkli gelinlik görmek, Turuncu gelinlik giymek, Turuncu gelinlik giydiğini görmek dostluk, nezaket, cömertlik, canlılık, sosyallik simgesidir. Ufkunuzu genişletmek ve yeni ilgi alanları aramak düşüncelerini işaret eder. Daha detaylı bilgi ve yüzlerce rüyanın yorumu için rüyada gelinlik görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Turuncu Gelinlik Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yeniden gelinlik giydiğini görmek
Ben rüyamda tekrardan gelinliğimi giydiğimi görüyorum, bu arada da duvağımı yıkadığımı görüyorum ve beni kapıda bekliyorlar, annemde “kızım çabuk ol” diye sesleniyor, ancak bir fark vardı, bu sefer gelinliğimin rengi turuncu idi.
Bu aralar eşimle de sorunlarım var ve üzerine bu rüyayı gördüm. Evli bir kadının rüyasında yeniden gelinlik giymesi ne demektir? yorumunu bekliyorum.

Merhaba
Gördüğünüz rüya yaşamınızda önemli bir değişimi işaret etmektedir. Rüyanız istenmeyen düşünceler / alışkanlıkları hayatınızdan çıkarıp, farklı düşünme ya da hayatını yeniden şekillendirme isteğinizi gerçekleştireceğinizi ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir