Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Turuncu Renkli Telefon Görmek

Rüyada turuncu renkli telefon görmek ne demek?

Rüyamda cep telefonumla konuşmam gerekiyor ama telefonumu çıkardığımda eski telefonum olduğunu anlıyorum yeni telefonumda turuncu renkli bir cep telefonu ve numarası farklıymış sonra onunla konuşuyorum. 27 yaşında bekar erkek işsiz.

Rüyada turuncu renkli telefon görmek yorumu

Rüyada cep telefonu kullandığını görmek yeni bilgiler alacağınıza işaret eder. Renginin turuncu olması ise alacağınız bilginin sizi çok heyecanlandıracağını simgeler.

“Rüyada Turuncu Renkli Telefon Görmek” için 2 yanıt

Rüyada beyaz telefon görmek
Rüyamda bizim okulda olan Asım adında birisi var ve pek sevmem, onun elinde beyaz bir telefon var bembeyaz telefonu masaya bırakıyor bende alıp bakıyorum içine ve sevgilimin adına açılmış bir dosya var oraya giriyorum ve içeride sevgilimin çıplak fotoğraflarını görüyorum Asıma atmış çıplak fotoğraflarını, sevgilimin geçmişini hep merak etmişimdir bununla bir ilgisi olabilir mi şimdiden teşekkür ederim. RüyalarAlemi, 17, Erkek, Bekar, Öğrenci, üzgünüm.

Gördüğün rüya sevgilinin geçmişini kafana takmanın kendi kendine huzursuzluk, sıkıntı yarattığını işaret ederken bu konuyu direk sevgilinle konuşmanın daha hayırlı olacağını ifade etmektedir. Beyaz telefon aydınlık, hayırlı konuşma, haber demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir