Kategoriler
Renkler

Rüyada Turuncu Yılan Görmek

Rüyada turuncu yılan görmek neye delalet eder?

Rüyamda büyük bir tablo vardi, turuncu karışık renk boyanmis ama göze carpan renk turuncuydu.
Sonra tablonun bir ucundan küçük bir solucan çıkıyor ve tablonun uzerinde bir arkaya bir one geliyor, parçaları ayri ayri ve gittikce birlesip büyüyüp bir yılan oluyor ve o büyük yilanda aynı turuncu renginde. Bana bir zarari yok ben sadece uzaktan bakiyordum oda gittikce büyüyordu.

Rüyada turuncu yılan görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada turuncu renk görmek hayatınızın her alanında tutkularınızı gösterir. Güneşin parlaklığı ve sıcaklık hissini yansıtır. Güçlü bir aktiflik etkisi verir. Dışa dönük, yaşam gücünü artıran bir anlam yaratır. Rüyada yılan gizli korkularınızı ve endişelerinizi ifade eder. Rüyada turuncu yılan görmek ise yaşamdaki tutkularının sizi endişelendirdiği sonucu verebilir. Rüyada yılan görmek konusunda detaylı açıklamaları yılan rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz. Rüya temaları büyük bir tablo, turuncu tablo, karışık renk, küçük bir solucan. Detaylı bilgi için bakınız rüyada yılan görmek sayfası.

“Rüyada Turuncu Yılan Görmek” için 3 yanıt

ruyamda biçilmiş tarla içinde turunculu beyazlı siyahlı kocaman bir yılan gördüm beni ıstıracak zannederken onu kovalamaya başladı.gözden kayboldu.arkamı döndüm simsiysh küçük bir yılan daha gördüm oda kaçtı gitti

rüyamda turunculu açık sarılı renkte bir yılan gördüm aslında bn onun yılan olduğunun farkında değildim hatta tam dokunacaktım ama o sırada kardeşim bni çekti ve abla o yılan dedi şehri bu yılanlar sarmış dedi ve tam 11 metrelik dedi bn ço korktum snra kardeşim onu öldürdü ama bi taneside galiba bizim evdeymiş eve çıkamadık ve kardeşimle babam oyılanı biyere götürdüler biz annemle çok korktuk sonra bi ses geldi ben korktum annemde heralde bi yılan öldü dedi çünkü bu ses öyle bişeye benziyo dedi

Rüyada kocaman turuncu renkte yılan görmek
Rüyamda babannemin evindeydim ve babannemle bu aralar iyi degiliz ve küs olduğum bir arkadaşım babannemin evindeydi ve evin içinde kocaman turuncu bir renkte yılan vardı arkadasım onu görüyor ve korkarak odaya giriyordu, kimse korkudan dışarı çıkmıyordu ve ben çıktım “ben öldurucem onu” diye, beni ısırmaya calısıyordu ama ısırmadı ve uyandım, sizce bunun açıklaması ne olabilir yoksa bilinç altıma mı işlemiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir