Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Turuncu Yol Görmek

Rüyada turuncu yol görmek ne demek?

Öncelikle Merhabalar. Size Görmüş Olduğum Bir Rüyayı Aktarmak İstiyorum. Araba kullanıyorum. Yanımda da Babam Var. Yokuşlu bir yere geldik ve önümüzde olabildiğine turuncu ve kaygan gibi gözüken bir yol vardı. Ben Babama “Buradan çıkarsak Araba Geriye Doğru Kaymaya Baslar Dedim”. Babamda “Yok Oğlum Sen Devam Et Kaymaz” Dedi Ve Çıkmaya Basladık. Araba Kaymadı Rahatlıkla Çıktık Ve Güzel Bahçeli Geniş Bir Villanın Önüne geldik. Hatırladığım Kadarıyla O Bizim Evimizmiş.

Ondan 2 Gün Öncede Bir Rüyada Daha Gördüm. Onuda Anlatmak İstiyorum. Ön Üst Dişlerim Yarısı Etin İçerisine Girdi ve sonradan Düzeldi. Yorumlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim.

Rüyada turuncu yol görmek yorumu

Gördüğünüz rüya olağanüstü güzel mesajlar veren bir rüyadır. Size ve diğer tüm dostlarımıza yazıyorum. Sizlere daha net yorumlar yapabilmemiz için mümkün olan tüm detayları veriniz yaşınız, cinsiyetiniz, medeni haliniz, mesleğiniz, işiniz, varsa çocuk sayısı, yaşadığınız yer, içinde bulunduğunuz ruh hali vb. İnanın çok güzel sonuçlar alacağız.

Aşağıdaki yorumu genç bir erkek kardeşim olduğunuzu farz ederek yazıyorum.

Gördüğünüz rüya, yaşamınızda yeni sorumluklar almak, kendinizi daha iyi ifade etmek, duygu ve düşüncelerinize daha fazla değer verilmek istediğinizi, daha fazla saygı görmeyi arzuladığınızı ifade ederken yaşamda kazanacağınız çok fazla tecrübe olduğunu, büyüklerinizi dinlemeniz – onların görüşlerine daha fazla değer vermeniz, onların deneyimlerinden yararlanmanız gerektiğini işaret etmektedir. Böyle yaparsanız hayalinizdeki güzel şeylere kavuşacaksınız. Tersini yaparsanız sorunlar yaşayacaksınız.

“Rüyada Turuncu Yol Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben Ebru. 27 yaşındayım evliyim, ev hanımıyım . Son zamanlarda kafam karışık. Maddi anlamda zor günler geçiriyoruz. Psikolojik sıkıntılar yaşıyorum. Rüyam ise su; Rüyamda evime küçük turuncu renkli bir kuş girmişti. Bu kuşu yakalıyorum. Kuş ise 2- 3 defa elimi ısırıyor. Elimi acıttığı için kafese koyuyorum ama kuş çok küçük olduğu için kafesin arasından kaçıp gidiyor ama elimde 3 tane turuncu renkli ve üzerinde 2- 3 tane siyah nokta bulunan kuyruk tüyleri kalıyor. Bu tüylerin en büyüğünü ben alıyorum. Diğerlerini ise çocuklarıma veriyorum. Elime baktigimda kusun isirik izlerini goruyorum. Sonra uyandım Bu ne anlama geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir