Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Tutarsız Birini Görmek

Rüyada tutarsız birini görmek neye çıkar?

Yıllar evvel rüyamda arkasından güneş doğan ışıl ışıl bir ev gördüm. 2 yıl sonra aynı rüyayı tekrar gördüm, bu ev erkek arkadaşımın eviymiş, aynı eve geldiğimde rüyamda gördüğüm ev dedim, akşam gitmiştik ama evi tanıdım. Erkek arkadaşım evdeydi ama tutarsız davranışlar sergiliyordu hem beni özlediğini söylüyordu hem sanki bir an önce beni gönderip, benden kurtulmak ister gibi bir hali vardı.

6 aydır ayrıyım ve onu hayatıma geri istiyorum, yeni biri ile yeni bir başlangıç macerası istemiyorum. 28 yaşında bekar çalışna kadınım. Ruh halim tuhaf diyebilirim, acı çekiyorum ama çok değil, belirsizlik içindeyim.

Rüyada birinin tutarsız davrandığını görmek yorumu

Aslı merhaba, bir evin arkasından güneş doğduğunu görmek çok değerli bir rüya olup, rüyayı görenin aile yaşamına, evine güneş doğacağına, hayatının hep aydınlık ve yuvasının daima sıcak olacağına yorulur. Aynı evi yeniden görmen, üstelik bu evin erkek arkadaşına ait olması onunla geleceğiniz hakkında hayırlara işaret ettiği söylenebilir ancak onun tutarsız davranışları işi bozuyor.

Rüyada tutarsız birini veya birisinin tutarsızlık yaptığını görmek rüya sahibinin diğer insanlar karşısında güç veya otorite eksikliği hissettiğini gösterir ve bu durumun o kişiyi oldukça rahatsız ettiğini temsil eder. Rüyada tutarsız olmak, tutarsız davranışlar yapmak veya tutarsız olduğunu görmek aşırı sinirlilik ve heyecan ifade ederken aynı zamanda büyük sorunlar yaşamamak için kendini sinirli davranmaya iten sebepleri tespit etmek ve çözmek yada daha sakin olmayı başarmak gerektiğini ifade eder.

Bu bilgiler ışığında gördüğün rüyalar; erkek arkadaşınla aranızda halletmeniz gereken bazı meseleler olduğunu simgelemekte, bunları hallettikten sonra aydınlık günlerin sizleri beklediğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir