Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada tutuklu görmek

Rüyada tutuklanmak neye delalet eder?

Ben rüyamda kuzenlerimin havalı tabanca ile kuş avladığını görüyorum ve yanlarına gidip, elindeki tabancayı alıp bir tane kuş vuruyorum, daha sonra başka kuşları vuracağım sırada silahta mermi sıkışıyor. Ayrıca bir ağaçt çok iyi saklanmış, oldukça iri bir kuş görüyorum, kuş çok yakınımda, tam nişan alacağım sırada “durun” diye bir ses duyuyorum. Çevremizi polisler sarmış ve hepimizi alıp polis otosuna götürüyorlar. Polis arabasına giderken yuvasına giren kuşları görüyorum, o anda yavruları aklıma geliyor, yaptığıma pişman oluyorum. Daha sonra karakola gidiyoruz, ifade falan derken gece hakim bizi tutuklayıp, hapishaneye gönderiyor. 25 yaşında memur, bekar erkeğim. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Şimdiden teşekkür ederim

Rüyada tutuklandığını görmek yorumu

tutuklanmakRüyanızın temel unsuru kuş vurmak ve tutuklanmak olup diğer ayrıntılar senaryoyu güçlendirme görevi görmektedir. Rüyada kuş vurmak doğaya olan merakınızı ya da çocukluk dönemlerinize olan özlemi simgeler. Bu rüya daha çok gerçek yaşamında ağır baskı olduğunuz günlerde görülür, bir çeşit bu baskıyı hafifletme, kaçış çabasını ifade eder. Bakınız kuş görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada tutuklanmak genellikle kontrol ve sükunet durumlarını gösterir. Rüyasında tutuklu olduğunu, tutuklandığını görmek rüyayı gören kişinin kontrollü olmayı başarıp, her durumda sükunet halinde olması gerektiğini simgeler.

Rüyada tutuklu görmek rüyada görülen kişiyle yakınlığınız ile yakından alakalı olup, genel anlamda tutuklanmış birini görmek günlük yaşamda bir suçluluk duygusu taşıdığınızı ifade eder. Bir yakınının tutuklandığını görmek rüyayı gören insanın çevresindeki bazı gelişmelerden kendini koruması gerektiğini gösteren bir uyarı manası taşır. Rüyada haksız yere tutuklanmak, bir tanıdığınız ya da yakınınız hakkında onun can sıkıcı bir haberini almaya delalet eder. Rüyada hükümlü görmek arkadaş sandığınız kişilerin aslında iyi insan olmadıklarını ve size acı çektireceklerine işaret eder.

“Rüyada tutuklu görmek” için bir yanıt

Rüyamda oturduğumuz yere fazla uzak olmayan bir yerdeyim ve eve dönmek için servis araçlarına doğru koşup uetişmeye çalışıyorum araca son anda yetişip biniyorum aracacım en arka kısmından arkama bakıyorum hoşlandığım birisi var o beyaz bir tşört giymiş normalde saçları sarı ve sigara içmiyor ama kızıl saçlı ve sigara içerken görüyorum Sonea hoşlandığım kişinin yanına ondan hoşlanan bir kız geliyor ama onunla konuşmuyor kız sadece ona çantasını veriyor ben dışarı bakarken en yakın arkadaşımın ağladığını görüyorum ve dayanamayıp arabdan iniyorum indiğimde ona sesleniyorum beni görüyor ve seviniyor yanına gidince sarılıyoruz sıkı aıkı hoşlandığım çocuk ve o kız ben arkadaşıma seslenince telaşlanıp yanımıza geliyorlar arkadaşımın sevgilisi haksız yere mahkemede yargılanıyormuş bizde onun için oradaymışız arkadaşım çok ağlıyor o ağlayınca bende ağlıyorum ama arada şaçma bir şekilde gülüyoruz da ama çok kısa sürüyor baya kalabalık bir yer ve hiç beklemediğimiz insan bile gelmiş ben hayret sen nasıl geldin gibi bir aoru soruyorum o ara arkamda bulunan tuvaletten hoşlandığım kişi çıkıyor sonra mahkeme bitiyor arkadaşımın sevgilisi suçsuzken tutlanıyor ama üzerinde beyaz bir gömlek var ve gözleri dolu dolu hepimiz ağlıyoruz karşı taraf çocuğu suçluyor yanlşıklıkla onlardan birini öldürmüş kavga esnasında neyse bir bakıyorum ben ekin olan bir bahçedeyim ve karşısında bir ev var ben orada geZiniyorum ve mutluyum o evin üst katından benim hoşlandığım kişi bana bakıyor gizlice ben görüyorum ama farkında olmamış gibi davranıyorum sınra o evin alt katından kızlı erkeli bir sürü insan bana bakıyor bende utanıyorum ve niye bütün sınıf bana bakıyor diyorum onlarda merka ettik diyorlar hepsi gidiyor ama hoşlandığım çocuk orda hala biraz uzun ama yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir