Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tuvalet Aradığını Görmek

Rüyada tuvalet aramak ne demektir?

Merhaba, rüyamda tuvaletimi yapmak için uygun bir yer arıyordum fakat bir türlü bulamıyorum ya kapısı yok tuvaletin ya da tamamen camdan yani her şey ortada oluyor. Sonuç olarak kapalı bir tuvalet bulamıyorum.

Bu arada ben tuvalet ararken küçük bir çocuk bana yaklaşıyor ve çok önemli bir alimin çok önemli bir talebesinin geldiğini söylüyor ve o zat her gün bizde bulunuyor geç saatlere kadar, daha sonra yatmak için kendi kaldığı yere gidiyor dedi. Aynı zamanda insanlar o zatı görebilmek için çırpınıyorlar ama o zata ulaşmak çok zor. Fakat o zat ben hiç bir gayret göstermememe rağmen (tabi onunla görüşmek istiyorum ama imkansız olduğunu bildiğim için gayret etmiyorum.) karşıma çıkıyor ve bana gülümseyerek iltifatlarda bulunuyor. Çok ilgi gösteriyor bana ve ben çok şaşırıyorum. Bana hürmet gösteriyor. Sonra ayrılıyor oradan. Sonuç olarak ben uygun tuvalet bulamıyorum ve böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

Ben üniversite mezunu yönetici pozisyonunda çalışan genç bir insanım. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim…

Rüyada tuvalet aradığını görmek neye yorumlanır?

Merhaba,

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda üzerinizde kimi gereksiz yükler ve sorumluluklar taşıdığınızı, bunların sizi yorduğunu, bunlardan kurtulmak istediğinizi ancak kurtulmanın yolunu bulamadığınızı simgelerken hayatınızda ani gelişecek bir olay ya da yeni tanışacağınız bilgili biri sayesinde ufkunuzun açılacağını, kurtulmak istediğinizi gereksiz yükleri üzerinizden atacağınızı ve huzura erişeceğini temsil etmektedir. Rüyanın unsurlar: tuvalet, kapalı tuvalet, açık tuvalet. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tuvalet Aradığını Görmek” için 3 yanıt

Öncelikle rüyamı yorumladığınız için teşekkürler. Yorumun çok gerçekci olduğunu düşünüyorum ve umarım yorumlandığı gibi olur.

Rüyamda temiz tuvalet arıyorum, umumi tuvaletler arasında temiz arıyorum, baktıklarımın hepsi pislik içinde, bir türlü temiz olan bulamıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim, bu rüyayı 2 3 kez gördüm

Kimden: ahmet
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:35
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: cabbar, öfkeli

Ahmet

Gördüğün rüya, gerçek hayatında üstündeki bazı gereksiz yük veya sorumluluklardan kurtulmak istediğini ancak içinde bulunduğun stres ya da can sıkıcı bazı durumlar nedeniyle bunu başaramadığını simgelemektedir.

Öte yandan https://www.ruyabul.com/ruyalar/tekrarlanan-ruyalar/ sayfasını mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir