Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek neye işaret eder?

Rüyamda tuvalet ihtiyacım geliyor ve tuvalete gidip küçük tuvaletimi yaptıktan sonra sifona bastığımda tuvaletin taştığını ve içinden su ile küçük küçük balıkların çıktığını gördüm. Sonra uyandım ve yeniden uyuduğumda ise kocaman bir erik ağacı altında çiçek çıkartıp ekiyorduk, erik ağacı çok büyüktü ve üzeri erik ile doluydu, dallarda kocaman erikler vardı, yeşil, sarı ve kırmızı erikler ama daha çok yeşil ve büyük, ben bu yeşil eriklerden yiyordum. Rüyada tuvalete gitmek, çiçek ekmek, erik yemek ne demektir?

Rüyada tuvalet görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada tuvalet görmek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvaletin alaturka tuvalet ya da alafranga tuvalet olması, büyüklüğü, temizliği, şekli farklı ve önemli anlamlar taşır. Rüyada tuvalete girmek veya rüyada tuvalete gitmek üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler. Rüyada boklu tuvalet görmek kişinin sıkıntılarının bir süre daha süreceğine delalet eder. Öte yandan abdesthane, wc, ayakyolu, yüznumara, hacet yeri, hela, kenef, memişhane, kademhane terimleri de aynı anlamları taşır.

A vector illustration of girl doing potty training with her mother watching

Rüyada alaturka tuvalet görmek kişinin sıkıntılarından kurtulmak için arayış içinde olduğunu gösterirken bunu geleneksel yollarla halletmeyi düşündüğünü gösterir, bu rüya bazen zorlukları aşmak için farklı yollar denemek gerektiğini gösterebilir. Rüyada alafranga tuvalet görmek rüya sahibinin üzerindeki yüklerin sebebinin ne olduğunu bildiğini ve bundan kurtulmak için neler yapması gerektiğine emin olduğunu temsil eder. Küçük tuvalet görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılara işaret ederken, büyük tuvalet, aileyle baş başa kalmaya, sıcak aile ilişkilerine delalettir. Dar tuvalet görmek rızk temini için çalışıp çabalamaya işaret iken, geniş tuvalet aile içinde huzur ve mutluluğa delalet ermektedir. Temiz tuvalet görmek sağlık, temizlik ve rahatlığa dikkat çekerken, kirli, pis bir tuvalet ev halkında stres ve gerilime işaret eder. Güzel kokan tuvalet işlerin iyi gideceğini gösterir, kötü kokan ise tersini haber verir, işlerinin kötüleşeceğini temsil eder.

Rüyada tuvalette mahsur kalmak veya wc’de kilitli kalmak içinde bulunduğu sıkıntılı durumun bir süre daha devam edeceğini gösterir. Tuvalet taşması veya taşmış tuvalet rüya sahibinin ailesinde hamile olduğuna veya malının yakın zamanda istemediği kadar çoğalacağına işarettir. Taşan tuvaletin pisliğini boşaltmak ortaya çıkacak, beklenmedik bir masraf olacağını işaret eder. Tuvaletin kanla dolu olduğunu görmek israf korkusundan dolayı aile üyelerinin tutumlu davrandıklarını gösterir. Tuvalet temizlemek, tuvaletini temizlediğini görmek rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına delalettir. Tuvaletin tıkanması elindeki işi yarım bırakmaya delalet ederken, tıkanmış tuvaleti açmak, içinde bulunduğunuz olumsuz duygulardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada tuvaletini yapmak neye yorulur?

Rüyada büyük abdest yapmak günlük yaşamdaki istemediğiniz ya da işe yaramayan kimi yönleri ortadan kaldırmak anlamına gelir. Yeni bir başlangıç anında eski alışkanlıklardan kurtulmak için çareler, yollar aradığınızı gösterir. Büyük abdest yapan birini ya da birisinin büyük abdestini yaptığını görmek gördüğünüz kişiyle olan yakınlığınızı göz önüne alarak ondan dolayı üzerinize gelen kimi yükler olup olmadığını gözden geçirmelisiniz şeklinde açıklanır. Eğer var ise onu simgeler, böyle bir durum yoksa üstünüze yeni gereksiz sorumluluklar almamak için uyanık olmanız gerektiğini temsil eder. Büyük abdest, insan dışkısının dışarı atılması eylemi. Tuvalet yapmak, sıçmak, bok yapmak anlamındadır.

Rüyada küçük abdest yapmak, işediğini görmek rahatlamaya işaret eder, üzüntüden kurtulmaya, yolculuk yapmaya, hapisten kurtulmaya, iyilik yapmaya yorumlanır. Bir başkasının üzerine küçük abdestini yaptığını görmek, o kişiye iyilik yapmaya, ona destek vereceğinize işaret eder. Tanıdık birinin üzerinize işediğini görmeniz ise ondan yardım ya da iyilik görmeye işaret ederken tanımadık birinin size işemesi beklenmeyen bir iyi gelişmeyi gösterir. Sevmediğini birinin üzerinize işemiş olması ise bu kişiden kötülük görmeye delalet edebilir.

Rüyada tuvaletini yapamamak, tuvaletini yarım bırakmak, Duygularınızı uzun bir süredir içinizde tuttuğunuzu ifade eder. Umumi tuvalet kullanmak, duygularınızı çekinmeden açıklamak isteğinizi simgeler. Rüyada tuvalet hakkında daha geniş açıklamaları rüyada bok görmek sayfasında okuyabilirsiniz.

“Rüyada Tuvalet Görmek” için 9 yanıt

Rüyada taşan tuvalete bakmak
Ben rüyamda tuvaletin deliğinden taştığını ve benim bu duruma şaşkınlıkla baktığımı gördüm. Anlamını çok merak ediyorum. Teşekkürler.

Rüyada tuvaletin taştığını görmek
Bende fadime hanımın rüyasıyla aynı rüyayı gördüm, tuvaletin taştığını gördüm, anlamını gerçekten merak ediyorum, yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada tuvalet tıkanması görmek
selam, rüyamda evimin salonunda su tahliye deliğinden tuvalet eve boşalıyordu, bende kapamaya uğraşıyordum, eve biraz dışkı yayıldı ama koku yoktu, ben ev hanımıyım, yorum için teşekkürler

Rüyada kapısı kırık tuvalet görmek
Rüyamda eve giren hırsızla eşim dövüşüyor, kocam hırsızı yakalıyor ama tuvaleti geliyor, sonra bizim banyodaki klozete oturduğunu gördüm, uyandım. Banyonun kapısı rüyamda kırıktı. Bunun manası nedir?

Rüyanız, gerçek hayatınızda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu simgelemekte ve yolunda gitmeyen bu durumu çözmeniz gerektiğini aksi halde bazı kırılmalar, zararlar olabileceğini işaret etmektedir.

Ben rüyamda apartmanın merdivenlerini çıkarken bir kız beni durduruyor ve sonra onu tuvalete götürüyorum, nasıl işemesi gerektiğini anlatıyordum, çok ilginç, bu ne demek oluyor?

Ruyamda kendimi bos erkekler tuvaletinde bulmussum ve tuvalet yapmamisim sadece orda oylece dikilmissim yalnizmissim ve burda ne isim var diye içimden geçirmisim

Sürekli tuvalet görüyorum. Genişliği değişmekte. Bazen çok geniş bazen tek kişilik tuvaletler görüyorum. Neredeyse bir sene olacak. Bazen temiz bazen kirli oluyor. Fakat genellikle işimi göremiyorum. Çünkü gizlilik olmuyor. Fakat bugün ilk defa küçük bir alaturka tuvalete çamur gibi pisliğimi yapmıştım. Yanımda da yakınım vardı. Başta mahçup oldum fakat o tuhafsamadı bile. Sürekli gördüğüm için artık merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir