Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tuvalet İçin Sıra Beklemek

Rüyada tuvalette sıra beklediğini görmek nedir?

Merhabalar. Ben 27 yaşında, evli bir bayanım. Eşimle kavga ettik, eşime evden gitmesini söyledim, sinirlendi ve evi terk etti. 3 gündür eve gelmiyor. Bunun yanında anneannemin ameliyat olacağı haberini aldım birkaç gün önce. Gece şöyle bir rüya gördüm. Neredeyiz bilemiyorum ama dışarıda bir yerde tuvalet sırası bekliyoruz. Çok sıra var, çok kalabalık. Tuvaletler dediğim gibi piknik alanı gibi bir yerde karşılıklı 6 şar kabinden oluşuyor. Sırayı bekleyen de anneannemle benim.

Tuvaletlerin çoğuna kimse girmiyor, ben de boş bir yer arıyorum bakıyorum ki çoğusu pis ama koku falan almıyorum, kötü kokmuyor. Sonra temiz bir tuvalet buldum anneannemi oraya gönderirken bir kadın önümüze geçiyor, onunla kavga ettim ve anneannem tuvalete girdi. Sonrasını çok hatırlayamıyorum. yorumlarsanız beni çok mutlu edersiniz, kolay gelsin, iyi çalışmalar. Rüyanın unsurları: tuvalet, tuvalet sırası, sıra beklemek, piknik alanı, pis tuvalet, temiz tuvalet, kavga etmek.

Rüyada tuvalet için sıra beklemek yorumu

Merhaba, Rüyanız çok önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızdaki ruh halinizi yansıtmakta, çözümü konusunda ipuçları vermektedir. Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz ruh halini yansıtmakta, gerçek hayatınızda üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için çabaladığını bu yüzden stres ve yorgunluklar yaşadığınızı ancak sonunda tüm sorunları çözüp rahata ereceğinizi işaret etmektedir.

Rüyada sıra beklemek genel olarak kişinin yaşamında güç kontrolü ve bağımlılık / bağımsızlık duygularındaki var olan sorunları göstergesidir. Bu rüyanın daha net tanımı için ne beklediğinize ve  beklerken neler hissettiğinize bakmak gerekir. Rüyada tuvalet görmek rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Tuvalet İçin Sıra Beklemek” için 4 yanıt

Rüyada arkadaşını tuvalette beklemek neye işarettir
Erkek arkadaşımla aramızda ciddi ve büyük problemler var ve zor günler geçiriyoruz, bu durum günlük hayatımızı da büyük ölçüde etkilemiş durumda.
Erkek arkadaşım dün gece rüyasında beni tuvalette kendisini de tuvaletin kapısında beni beklerken görmüş, bunun önemli bir anlamının olduğunu inanıyorum, manasını paylaşırsanız inanın çok mutlu olurum.. Teşekkür ederim.
20 yaşında bekar bayanım.

Nilüfer selam,
Bende sizin düşüncenize katılıyorum, arkadaşınızın rüyası gerçekten önemli mesaj vermekte ve özellikle onun, hayatında üzerinden atması gereken bazı gereksiz yükler olduğunu simgelemektedir. Tuvalet bunu simgeler ve tuvaleti gören o olduğu için yorum onun hakkındadır.

İyi günler, eşim asker, rüyamda eve geliyordu “çok sıkıştım, tuvalete gideceğim” diyor ve tuvalete gidiyordu, kaynanam vardı, eşimle yengesi koşarak gittiler, dolu olduğunu görünce sıraya girdi ikisi.

Slm ben rüyamda camide sanki cemaat dağılırken tuvalet kuyruğunda İdim kuyrukta beklerken bir yandanda hocayla konuşuyorum sanki hoca hayır niyetinde yemek vermiş tavuklu sanırım masada kalmış ve diyor ki bak fazla kaldı diyor bende merak etme ben yerim diyorum hocaya tabi bunlar hepsi tuvalet beklerken oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir