Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tuvalet Kağıdı Görmek

Rüyada tuvalet kağıdı görmek neye işaret eder?

Rüyada tuvalet kağıdı ile dışkı temizlediğimi gördüm. Rüyamda evimde halımın 2 yerine pislediğimi gördüm, sonra aceleyle tuvalet kağıdıyla onları temizledim, üzerime bok sıçradı, evi dolaşarak dışkıyı çöpe attım, ne anlama geliyor? neye işarettir?

Rüyada tuvalet kağıdı görmek neye yorumlanır?

Rüyada halını üzerinde gördüğünüz dışkı aslında konfor veya daha rahat yaşama kavuşmak için öncelikle üzerinizden atmanız gereken bazı gereksiz yükler veya sorumluluklar olduğuna işarettir.

Rüyada tuvalet kağıdı görmek, rulo kağıt, kimi duygusal patlamalar yaşadığınızı ve bunların geçmekte olduğunu ifade eder. İyileşme için hazır olduğunuzu işaret eder

Rüyada tuvalet kağıdı kullanmak, tuvalet kağıdı kullandığını görmek kendinizi duygusal olarak mağdur hissettiğinizi veya başkasının kişisel alanını ihlal ettiğinizi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tuvalet Kağıdı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda hatırladığım kadarıyla arkadaşlarımla bulunduğum şehirde dolaşıyoruz, mağazalara giriyoruz alışveriş için. Birkaç bir şeye bakıyorum ama beğendiklerimi bile sonradan beğenmiyorum. Daha sonra tuvalete giriyorum benden başkaları da oluyor tuvalette beyaz bir köpek görüyorum ama vahşi bir yandan da ondan saklanmak için giriyorum tuvalete. Tuvalet kirli daha doğrusu yerler kirli ve ben ayakkabısızım girerken, bir süre sonra parmak uçlarımda yürüyorum ve tuvaletimi yapıyorum ama tuvalet kağıdı yok. Bu ne demek açıklar mısınız? bir de başka bir yerde okudum rüyada tuvalet görmek ecel yaklaşması demek diyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir