Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tuvalet Tıkanıklığı Görmek

Rüyada tuvalet tıkanıklığı neye işaret eder?

Rüyamda tanımadığım bir yerin tuvaletine girmişim, tuvalet tıkanmış ve tuvaletin içi dışkılarla doluydu ve küçük yeğenim bu pis yerde büyük abdestini yapıyordu, bende bitmesini bekliyordum. Aynı ortamda ablam ve eniştemde bekliyordu. Çok etkilendim bu rüyadan, manası neye işarettir? Rüyada boklu tuvalet görmek ne demektir. Selma. Evli, 26 yaşında çalışan bayanım.

Rüyada boklu tuvalet görmek tabiri

Selma merhaba, görmüş olduğun rüya her ne kadar rahatsızlık verse de tuvalet tıkanıklığı ne yazık ki gerçek yaşamda da karşılaşılan bir durumdur ve hemen herkesi rahatsız eder, maddi ve manevi zararlar verir. Özellikle tuvalet tıkanması yaşamış ya da yaşayan birilerine şahit olan kişiler bu konuda daha sık fazla rüya görebilmektedir.

Bilindiği gibi rüyada tuvalet görmek, hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvalet gereksinimi görmek, rüyada tuvalete girmek, rüyada tuvalete gitmek üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler. Rüyada tuvalet görmek durumunda tuvaletin şekli ve temizlik durumu yorumda en önemli unsurdur.

Rüyada tuvalet tıkanıklığı görmek veya tıkanmış tuvalet, taşan tuvalet görülmesi tuvaletin bulunduğu yerde yaşayan insanlarda aşırı bir gerginlik ve sinirli olma hali olduğunu gösterir. Yani evdeki tuvaletin tıkandığını görürseniz ev halkında, iş yeri tuvaletinin taştığını görürseniz iş yeri çalışanlarında, bir umumi tuvaletin tıkalı olması ise ülke insanlarında aşırı stresi temsil eder. Öte yandan rüyada boklu tuvalet görmek rüyayı gören kişinin sıkıntısının bir müddet daha devam edeceğine yorumlanır. Benzer olarak su kaçağı, tesisat delinmesi, pis su kaçağı rüyaları da aynı şekilde yorumlanır.

“Rüyada Tuvalet Tıkanıklığı Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda çok fazla boku tuvalete yapmıştım ama çok fazla olduğu için bir türlü gönderemedim çok uğraştım ama gitmedi, bu rüya ne anlama geliyor?

dnzblge ye cevap. Tuvaletin nerede olduğu net değil. Ev veya iş yeri olabilir. Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda rüyadaki o tuvaletin olduğu yerdeki insanların büyük bir stres altında olduklarını, gergin günler geçirdiklerini simgelerken, dışkının gitmemesi bu gerginliğin bir süre daha devam edeceğini temsil etmektedir.

Rüyamda otobüs beklerken tuvaletim geldiğini ve tuvalet aradığımı gördüm. Orada bulunanalar bana hemen karşıda bir umumi tuvalet gösterdiler ama tuvalet çok pis idi, iğrendim ve tuvalete giremedim, o sıkıntıyla uyandım. Rüyada boklu tuvalet görmek neye çıkar? teşekkür ederim.

Merhaba eşim bu rüyayı Berat gecesi kandil gecesi görüyor, ben tuvaletimi yapıyorum sifona basmamla her yer taşıyor, her yer batıyor, pislikler merdivenlerden aşağıya doğru iniyor, temizleyemiyoruz diyor çocuklar pisliğe bulaşıyor her yer batıyor.

Rüyamda evimin klozetinin tıkalı olduğunu gördüm ama su hafif bulanikti, pislik ve benzeri şeyler yoktu, sonra uyandım.

Rüyamda tıkalı tuvalet gördüm ama pis deil temiz suyla tıkalıydı üzerine çiş yaptım ev tuvaleti deil dıaşarıda biyerde bir tuvalet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir