Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tuvalete Girdiğini Görmek

Rüyada tuvalete girmek neye delalet eder?

Rüyamda yakın bir arkadaşımın evinde tuvalete giriyorum. Büyük abdestim var ama çok zorlanıyorum, azıcık yapabiliyorum ve siliyorum. O kadar çok siliyorum ki! Sildikçe sürüntü geliyor ama sanki hala tuvaletim var. Girdiğim tuvalet de yer tuvaleti ve daracık. O kadar zor eğilip kalkıyorum ki. Kendi kendime diyorum “ne bu kadar dar yapmışlar ki burayı” diye. Hatta 2. ye yeniden giriyorum yere oturarak yapmaya çalışıyorum. Yine azıcık yapıp zorla doğruluyorum yerden ve yine defalarca silip temizleniyorum. Eşimle sorunlarımız var buna mı yormalıyım sizce. FUY tarafından 25.04.2013 / 10:05 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada tuvalete girdiğini görmek yorumu

Merhaba, rüyanızdaki ilk unsur tuvalet görmek , tuvalete girmek olup; Rüyada tuvalet görmek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvalet ihtiyacı, tuvalete girmek, tuvalete gitmek üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler.

Tuvaletin şekli ve temizlik durumu yorumda en önemli unsurdur. Küçük tuvalet insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılara, dar tuvalet rızk temini için çalışıp çabalamaya işaret eder. Rüyanın ana teması ise tuvaletinizi yapamamanızdır ve rüyada tuvaletini yapamamak veya tuvaletini yarım bırakmak, Duygularınızı uzun bir süredir içinizde tuttuğunuzu ifade eder. Rüyanın unsurları: tuvalet, dar tuvalet, tuvaletini yapamamak, tuvaletini yarım bırakmak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tuvalete Girdiğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyamd dersten cikip okulun tuvaletine giriyorum büyük abdestimi yapiyorum tuvalet dar. Isim bittiği halde cikmayip uzun sure duruyorum. Arkadaslarim beni merak ediyolar lavoba alani da cok kalabalikdi
Lutfen yorumlar misiniz

Rüyada cami tuvaleti görmek
Rüyamda sevgilimin ailesi ile birlikte denizde idik, daha sonra 1 yaşında olan kızlarını 5 6 yaslarındaki haliyle gördüm ve onu bir caminin tuvaletine götürdüm, tuvalet ihtiyacını giderdi, bu ne anlama gelir acaba? bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

merhaba rüyamda ilk önce bi kalabalıktayım daha sonra kalabalık eğlence yapamaya karar veriyor ben rakı sözlüyorum altı fanus üstü uzun bi bardak getiriyorlar fanusa erişinceye kadar bardağın içinde çikolatalı su var ama fanus bölümüne ulaşınca rakı tadı geliyor ve tükürüyorum. sonra hemen wc ye koşuyorum ama ben girdikten sonra herkes oraya doluşuyor ve bir türlü tuvaletimi yapamıyorum cebimdeki kalem ve birkaç bişey düşüyor aslınsa wc de wc gibi değil her neyse kalemim düştüğü için kırtasiyeye gidiyorum kalem almak için giriyorum dükkana arapça yazılı minik bir kağıt alıyorum sonra kalem soruyorum kırık kalemler arasından bir kalem seçiyorum ve dükkandan çıkıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir