Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tuvalete Girmek

Rüyada tuvalete girmek neye işaret eder?

 

Rüyamda bilmediğim bir tuvalete giriyorum, etraf feçes dolu, elime de dışkı bulaşıyor ve ben yıkamak için çeşmeyi açıyorum. Ellerimi ovarak yıkıyorum. Sonra bir arabaya bindim ben sürüyorum (araba kullanmasını bilmem), birilerinden kaçıyorum sanki yanımda küçük bir çocuk varmış onu elimden alacaklarmış. Bir ara arabadan iniyorum ve kaçmaya çalışıyorum ama yağmur yağmış her taraf çamur. Lütfen rüyada tuvalete girmek, tuvalete girdiğini manasını açıklar mısınız?

Rüya temaları feçes, tuvalete girmek, tuvalete girdiğini, Ellerini ovmak, elini yıkamak, arabaya binmek, araba sürmek, birilerinden kaçmak

Rüyada tuvalete girmek nasıl yorumlanır?

Ziyaretçimizin mesajında belirttiği feçes kelimesi dışkı, bok anlamındadır. Rüyada tuvalet görmek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Rüyada dışkının bir yerinize bulaştığını görmek, manasız ve faydasız islerle zaman harcadığınıza delalet eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tuvalete Girmek” için 2 yanıt

Rüyada yolculuk yaptığını görmek neye işarettir
Rüyamda şuan okuduğum fakültedeki bütün öğrenciler sanki uzun bir yolculuğa çıkmış gibi, arabalara bir sürü yük yüklemiş, uzun bir yolda ilerliyorduk.
Bir ara tuvalet ihtiyacımın olduğunu fark ettim ve bir kız arkadaşımla beraber yolda bir tuvalet bulup oraya girdik.
Tuvalet o kadar kötü ve pisti ki, giremedik bir türlü. Sonra erkekler tarafından biri bizim okuldan bir çocuk çıktı. Çocuğu tanıyorum namazında niyazında nur yüzlü biri. Göz göze geldik bir an ve arkadaşımla birlikte oradan çıktık tekrar.

Begüm selam,
Rüyada yolculuk yapmak başlangıç anlamına gelir. Bir yatırım yapacağınıza, ev veya arsa alacağınıza ya da geleceğe yönelik bir yatırım ya da yeni bir işe başlamaya işaret eder.
Rüyada tuvalet konusunda geniş bilgiyi tuvalet rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.
Rüyada tuvalet görmek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir.
Tuvalet ihtiyacı, tuvalete girmek, tuvalete gitmek üzerinizdeki bazı gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler.
Kirli, pis bir tuvalet ev halkında stres ve gerilime işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir