Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tuvalete Gitmek

Rüyada tuvalete gittiğini görmek ne demek?

Rüyamda bilmediğim bir evde daha önce görmediğim iki kişi ve kız arkadaşımla kalıyordum. Bir ara tuvalete girdim, tuvalet karanlık ve çok genişti, bir tarafı buzlu camla kapalıydı. Camın arkasında bir insanın gölgesi vardı oradan bana bakıyordu, bir ara camı açıp biraz kötü ve hesap sorar bir şekilde baktı daha sonra camı kapadı ve arkadan izlemeye devam etti. Korkup çıktım, odaya döndüm, sevgilime tuvalete girmemesini, oradan izlediklerini söyledim. Yattığımız yerin yanında da bir kaç tane çeşit çeşit bıçak duruyordu, yatağın üzerinde birkaç vida vardı.

Daha sonra bira almak için dışarı çıktık, yolda yürürken yolun ortasında berduş, üstü başı pis bir adam oynuyordu, bizi görünce yoluna devam etti. Daha sonra uzak bir mesafeden üstümüze insanlar tarafından su sıkıldı. Bira aldıktan sonra tekrar eve döndük, o sırada uyandığımı zannederek kalktım ama sevgilimin yüzünü kahverengi ve ağaç kabuğu gibi gördüm, sonrasında korkuyla uyandım.
yorumunuzu merakla bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

Rüyada tuvalete gitmek yorumu

Rüyada tuvalet görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılara, rızk temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle baş başa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana işarettir. Rüyada bira içmek, iyiye yorumlanmaz. Yanlış yolda olduğunuzu ve istediğiniz bir şeyin gerçekleşmeyeceğine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tuvalete Gitmek” için 2 yanıt

rüyamda uykumdan kalkıp evin bahcesine tuvalete gidiyorum yer tuvaletı ama kabin falan hiç birşey yok gelen gecen beni görüyor.hatta 5-6 erkek gecerken bana laf atıyor çok korkuyorum hemen toparlanıp koşarak evin içine giriyorum

Bero merhaba,
Tuvalet ihtiyacı, tuvalete girmek, tuvalete gitmek üzerinizdeki bazı gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgelerken bazı kişilerin buna engel olmak istediklerini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir