Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tuvalete Gittiğini Görmek

Rüyada tuvalete gittiğini görmek ne demektir?

Rüyamda tuvalete gitmisim, oturacagim zaman patigimin teki tuvaletin içine dusuyor, diyorum ki: daha içine düşmemis onu cikaririm ama cikaramiyorum.

Derken tuvaletin yukarisinda bir tane siyah kuş yuvası var. Icinde bir kac tane yavru kuş var. kuslardan biri tuvalete dusuyor diyorum yaziktir onu kurtarim daha batmamis. Yavru kusu kurtariyorum diğer yavru kuslarla bereber ucup gidiyorlar. Sonra taharet alirken tuvalet deliginin içinde bir tane karanlık adam var görebiliyorum hemen cikiyorum.

Yolda giderken amcamin kızına rast geliyorum ve soruyorum, “ne aceleniz var, düğünü alelacele yapiyorsunuz, oglunuzun” oda bana diyorki bizim gelin 1. 5 aylik hamile mecburuz yapmaya simdi gidip ona kiyafet falan alacaz düğün yapacaz. Bu kadar. 15. 03. 2010 / 02:09 tarihinde gönderilmiş

Rüyada tuvalete gittiğini görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak istediğinizi işaret etmektedir. Rüyanız kurtulmak istediğiniz bu şeyden yakında kurtulacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tuvalete Gittiğini Görmek” için 3 yanıt

Ben tuvaletteydim. Pantolonum yırtılmıstı ve pantolonumu cıkardım daha sonra pantolonumu bulamadım.Elimde büyük tomar seklinde renkli kağıtlar vardı. Ve sigaram tuvalete düşmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir