Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Tuvaleti Ortak Kullanmak

Rüyada tuvaleti ortak kullanmak ne demektir?

Merhabalar ben 31 yaşında bekar bir erkeğim. Rüyam biraz garip, yorumu yapılacak tür mü yoksa yoruma gerek olmayan türden bir rüya mı olduğuna karar veremedim fakat yine de yazma gereği duydum. Rüyamda neredeyse 20 yıldır görmediğim ve görüşmediğim iki kız arkadaşımı net bir şekilde hatırlıyorum, başkaları da var fakat onları hatırlamıyorum. Biz üçümüz kalabalık olan bir tuvalete gitmek için sırada bekliyoruz, en önde biz varız. Tuvalet baya büyük ve amfi tarzında (yukarıdan aşağıya eğimli) ama kabinlerle ayrılmış değil, kızlı erkekli yan yana herkes. Sıra bize geliyor içeri giriyoruz.

Herkesin yan yana olmasından oluşan baskıdan dolayı ben küçük su ihtiyacımı gideremiyorum. Aradan 5 dakika geçtikten sonra sağ en üstte 3 kişilik yer boşalıyor ve benle beraber arkadaşlarımda oraya geçiyoruz ve ihtiyaçlarımızı gideriyoruz.

Yukarıda yazdığım gibi garip bir rüya, bu rüyada kafama takılan kısım ise uzun zamandır görmediğim insanlarla tuvalete girmenin anlamı nedir ve kabinsiz karma bir tuvalet ne anlama gelmektedir.
Yorum yaparak bu rüya hakkında beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Not: Rüyamda karşı cinsi cinsel bir durum oluşturacak şekilde çıplak şekilde görmedim. Saygılarımla. 19 Mayıs 2012, 11:32

Rüyada tuvaleti ortak kullanmak neye yorulur?

Merhaba,

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda üzerinizden atmak istediğiniz kimi yükler, boşu boşuna, gereksiz yere taşıdığınız sorumluluklar olduğunu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tuvaleti Ortak Kullanmak” için 2 yanıt

Rüyamda bir ortak tuvaletteydim abdest bozduktan sonra kalkarken düştüm geriye doğru sürüklendiğimi hatırlıyorum daha sonra zar zor sanırım ağlayarak kalktım yerden, o esnada tuvalete baktım hiç hijyenik değildi pisliğe değmedim, çokta pislik yoktu. Uyandığımda tuvaletim vardı. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Bide ben öğrenciyim üniversite tercihlerimi yapıcam yakında bir etkisi varsa yardımcı olur umarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir