Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tuvaletini Yapmak

Rüyada Tuvaletini Yaptığını Görmek Ne Demek?

Merhaba. Ben rüyamda çok sıkışıyorum ve daha önceden hiç tanımadığım birinin evine giriyorum, doğruca tuvalete gidip acele bir şekilde ishal şekilde kakamı yapıyorum. Tuvalette bir kadın ve bir erkeğin olduğunu fark edip çok utanıyorum. Erkek bana bakarak yanındaki kadına “bu kim, burada ne işi var” gibisinden beni işaret ediyor. Biliyorum bu çok iğrenç ama rüya böyleydi, lütfen yorumunuzu bekliyorum teşekkürler.

Aynı gece rüyamda iş bulduğumu görüyorum. Ben yaklaşık 2 yıldır işsizim. Rüyada eski bir okul arkadaşım beni arayıp, çalıştığı firmada bir iş olduğunu söylüyor ve hemen görüşmeye gidiyorum. Sonra oranın patronu benimle görüşüyor ve işe giriyorum, mutlu oluyorum. Rüyadan huzurla uyanıyorum.

Rüyada Tuvalet Yapmak Tabiri

Selda merhaba. Rüyada büyük abdesti gelmek rüyayı gören kişinin şu anda bazı sıkıntıları olduğunu gösterirken öte yandan da bu sıkıntıların son bulmasını, rahata ermek arzusunu temsil eder. Rüyada tuvalete gitmek rüya sahibinin üzerindeki bazı sıkıntı ve zorluklardan kurtulmak istediğini ifade ederken tuvalete girmek aynı zamanda kişinin bu yolda bazı adımlar attığını ifade eder.

Rüyada ishal olmak rüya sahibinin hayatının bir alanında kontrolün kişinin elinden gittiğini ifade eder, çünkü bilindiği gibi ishal olayı dışkının kontrol edilememesi durumudur. Rüyada utanmak rüyayı gören şahsın gizli zayıflık veya korku yaşadığını ve nedenle kendine güven konusunda sıkıntı yaşadığını temsil eder. Utandığını görmek aynı zamanda cinsel yaşam konusunda insanın güvensizlikler içinde olduğunu anlatabilir.

İkinci rüyanda iş bulduğunu görmen ise gerçek hayatında işsizlik konusunu kafana fazla takmanın yansıması da olabilir, rüyada iş görmek sayfasında anlatıldığı gibi iş bulmak insanın yaşamında pozitif gelişmeler yaşanacağını, kişi evliği düşünüyor ise bu evliliğin yakında gerçekleşeceğini işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir