Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tuvalette Büyük Yılanlar Görmek

Rüyada tuvalette büyük yılanlar görmek ne demektir?

Rüyamda bir kız arkadaşımla bir yurtta kalıyoruz. Lavabo ihtiyacımı karşılamak için tuvalete giriyorum, içeriye girdiğimde birde bakıyorum ki tuvaletin deliğinde ve duvardaki deliğin içinden 2 tane büyük kocaman 2 yılan, tam bana saldıracaklar, bağırıyorum arkadaşıma “burada kocaman yılanlar var” dememe kalmadan başımdan aşağıya fazla büyük olmayan yılanlar dökülüyor.

Bana bir şey yapamadan, o büyük yılanlar tam ağzını açmış bana saldırırlarken kaçıyorum ve çok korkuyorum, tabi dışarıya çıkıyoruz, sonra başımdan dökülen yılanlar sadece sırtıma yapışmış, bende onları o arkadaşımla birlikte tek tek öldürüyordum, başlarını elimle koparıyordum.

Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkür ederim. İpuçları : büyük yılanlar, duvarda delik, kocaman yılanlar, lavabo, lavabo ihtiyacı, tuvalet deliği, tuvalete girmek, tuvaletin deliği, yılanın başı, yılanlardan kaçmak, yılanları öldürmek, yılanların saldırması, yurt.

Rüyada tuvalette büyük yılanlar görmek neye yorulur?

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder. Doğu kültürlerinde rüyada yılan görmek ihanet düşmanlık, gizli düşman veya doğru yoldan saptırmak isteyen birine yorumlanır. Batı kültürlerinde rüyada yılanı görmeniz ise gizli korku ve endişe ile yaşama sevinci, hayat enerjisi ve sağlığınız hakkında bilgi verdiği söylenmektedir. En önemli rüyada yılan görmek tabiri budur, çünkü yılanlar yüzyıllardır yılanlar sağlık sembolüdür.

Yılan rüyaları, tüm dünyada en çok görülen rüyalar arasında gelmekte ve çok önemli mesajlar vermektedir, bunlar dikkatle incelenmeli ve dikkate alınmalıdır. Rüyada görülen yılanın rengi, cinsi, büyüklüğü, davranışı, rüyada meydana gelen ısırması, sokması, ölümü gibi faktörlere bağlı olarak yorumu yapılır.

Tuvalette gördüğünüz büyük yılan, üzerinizdeki gereksiz bir yükten kurtulduktan sonra büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim yaşayacağınızın ifadesi olup hayırlı bir rüyadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tuvalette Büyük Yılanlar Görmek” için 3 yanıt

kardeşim tuvalete giriyor, o çıktıktan sonra ben tuvalete giriyorum. tuvaletin tıkalı olduğunu görüyorum tıkalı olan tuvaletten yılan çıkıyor.

Merhaba ben yıllar önce yeni evli iken içime ince uzun ve siyah korkunç bir yılanın girdiğini görmüştüm. Aradan 13 yıl geçti. Dün gece de yine yılanlı bir rüya gördüm. Bilmediğim bir binada kapısı olmayan alaturka bir tuvalette büyük abdestimi yaptım. Arkama dönüp baktığımda tuvaletin deliğinde yeşil bir yılanın başını havaya kaldırarak bana baktığını gördüm. Çok korktum. Oradan kaçmaya çalışırken birtakım insanların yılanı deliğe itmeye çalıştıklarını ama yılanın ısrarla arkamdan gelmeye çalıştığını gördüm. Bir süre sonra yılanın beni izlemediğini fark edip rahatlamaya çalıştım. Sonra uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Merhaba dun gece rüyamda tuvalete gittim alaturka bir tuvaletti önce girdim kimsecikler yoktu daha sonra bir tane yılan geldi ben gördüm çok korktum ben çıkmaya çalışıyorum yolumu kesiyor bi sağ bi sol yapıyor tam çıktım oda ardımdan geldi sonrasında göremedim onu uyandim bu ne demek oluyor yorumlarsiniz sevinirim. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir