Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tuvalette Cin Görmek

Rüyada tuvalette cin ne demek?

Merhaba. bugün rüyamda okulumun karşısında sahneye çıktım ve sonra sahne sıram bitti ve ben bir hocama kötü bir şey yapmışım oda gelip sahnede beni şakayla karışık kolumdan ısırdı ve sahnede perdeler açıldı, herkes bizi gördü, sonra sahneden gülerek indik.

Sonra ben tuvalete gitmeye karar verdim, gittim ve orada namaz kılan birisi vardı. Ben bunu üç harfli diye tanımladım rüyamda ve kaçmaya başladım. Birden tuvaletten çıktığımda evimde buldum kendimi, evde arkadaşım ve ben vardık, ona tuvaletteki olayı söyledim oda korkmaya başladı, geceydi ve evde arkadaşım ve benden başka kimse yoktu ya da biz görmüyorduk, bilmiyorum.

Ben telefonumu aldım arkadaşıma dışarı çıkmamızı söyledim, gece olduğu için kuşkuluydum ama çıktık ve bir sürü insan vardı. Onların insan olduklarından şüpheliydim ama sonra emin oldum, telefonla annemi ve babamı aramak istedim, numaralarını o varlıklar silmiş. ilk aramadım sonra babamın numarasını ezberimden girip aradım, ulaşamadım bir daha aradım annem çıktı, kontörüm bitmek üzere olduğu için anne beni arayın dedim. Oda “o anda arayamayacağını” söyledi, bende “arayın lütfen çabuk” diye bağırdım. Ama sonra ulaşamadım.

Arkadaşımla bir dükkana girdik, içerisi insan doluydu, arkadaşımla “şimdi napıcaz” diye konuşurken, arkadaşım dükkanın dışındaki insan kılığına girmiş varlıkları gördü ve bana söyledi, hemen telaşlı bir şekilde ve bende baktım. İki kişilerdi ve kız kılığındaydı. Birinin bakışı öyle derindi ki hala aklıma geldikçe ürküyorum.

Ben “Allah büyük” diye bağırdım, biraz etkilendiler ama cama doğru yaklaştılar. “Allah Allah” diye bağırmaya devam ettim, biraz yavaşlattı bu onları. Sonra besmele çektim, kulaklarını kapattılar, camın hemen yanındaydılar ve durdular. Felak nas okudum susmamı ister gibi baktılar, kulaklarını tıkıyorlardı. Sonra ayetel kürsi okudum ve bağırarak uzaklaştılar koşa koşa ve o sırada uyandım, hala dudaklarım elimde olmadan ayetel kürsiyi okuyordu. Çok etkilendim, lütfen açıklayın. Büşra’nın rüyası

Rüyanın temel unsurları; okulunu, sahneye çıkmak, kolundan ısırılmak, sahne perdesi, tuvalete gitmek, namaz kılan birini, tuvalette namaz kılmak, gece dışarı çıkmak, üç harfli, varlıklar, dükkana girmek, insan kılığında cin, kız kılığına girmiş cin, kontürü bitmek, derin bakış, allah diye bağırmak, Felak suresi, nas okumak, ayetel kürsi. 10. 09. 2012 18:42

Rüyada tuvalette cin görmek tabiri

Büşra merhaba,

Rüyanız, gerçek yaşamda hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade ediyor, ilk kısımda şarkı söylerken ikinci kısımda cinlerle karşılaşmanız bunun göstergesi.

Rüyanızın verdiği en önemli mesaj ise, şu anda içinde bulunduğunuz derin endişelerden biran önce kurtulup daha kaygısız günlere kavuşmanız gerektiğidir.

“Rüyada Tuvalette Cin Görmek” için 5 yanıt

rüyamda gece rüyadan uyanıp salona gidiyorum. Salonda annemle karşılaşıyorum fakat yüzü karanlık ve saçları kabarık. Benim canım çok sıkkın olduğu için sağa sola saldırıyorum yani eşyalara zarar vermeye çalışıyorum annem umursamıyor. Sonra aniden balkona çıkıyorum ve anne bak atlarım diyorum. Annem de kendisine ait olmayan korkutucu bir ses tonuyla atla diyor keyifli bir şekilde o anda onun annem olmadığını anlayıp uyanıyorum.

rüyamda sabah işe gitmek için kalkıyordum annemin yanında yiğenim yiğenimin yanındada hiç tanımadığım ve daha önce hiç görmediğim bi kız cocugu yatıyordu daha sonra tuvaletin ışıkları kapanıp sönmeye başladı ve bn anneme anne tuvaletin ışıkları sönüp açılıyor dediğimde annem hiç cevap vermiodu daha sonra tuvaletin içinden ses geliyordu beni çağırıyorlardı ve bn kapıdan bakıodum tuvalete giremiyordum daha sonra o yatan kız cocugunu kucagıma aldım ve tuvaletin önüne gidip gel hadi gelebiliyorsan şeklinde sürekli söylüyordum ama naz suresini de sürekli okuyordum ve bi anda ortadan kaybolup gitmişti ses kesilmişti sizce bu ne anlama geliyor :( cok korkuyorum

Ruyamda amcamlarin evindeyim. Eve bir hoca gelmis bazi tanidik ve olmayan insanlarda vardi. Sonra bir yasli kadin goruyorum benden baska kimse goremiyor, bana “sakin mutfağa girme yoksa ben kusuyorum” diyor, sonra onu tuvalette goruyorum, buyuk hacetini yaparken cikarttigi pisligi goruyorum, evde geziyoruz eve neden hoca gelmisti hatirlamiyorum sonra bir zaman sora uyandim.

Merhaba ben rüyamda tuvalete gidiyorum ve orda cok uzak bir yerden arkadasim tuhalette uyuyor ben ilk basta onu arkadaşım sanıp kaldırmaya çalışıyorum gözlerini acip geri dalıyor en sonunda tuhaletten cikmaya karar alinca tuhaf ve korkunç hareketler yapmaya başlıyor ve yavrularımi üstüme yerleştir diyip tuhaf hareketler ediyor ve ben bunun cin olduğunu anlayinca besmele cekiyorum bir anda etraf kararıyor ve yarim ister ken sesim kesiliyor sadece bir elimi o tutuyor diyer elimle kapiya vuruyorum bi kac saniye ona bakip uyanıyorum

Rüyamda amcamın evindeydim. Içeride sadece annem ve küçük erken kardesim ve ben vardık. Ben etrafı kamera ile resmini çekiyordum. Birden tuhaf sesler duydum. Tuvaletin resmini çekiyorum. Resimde bir kadın çıkıyor ve bağırmaya başlıyor. Ben onu üç harfli diye nitelendirdim. Kardeşime saldirmasin diye ona sariliyordum. Koruyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir