Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tuvalette Kocaman Çukur Görmek

Rüyada tuvalette kocaman çukur görmek neye işarettir?

Rüyamda, ailem (annem babam, anneannem teyzelerim) Rize’den erkek arkadaşımın ailesinin evine geliyorlar, habersiz bir şekilde. Erkek arkadaşımın ailesi Manisa’da yaşıyorlar, sonra kahvaltı hazırlıyoruz. Saat öğleden önce 11 gibi kahvaltıdan sonra wc ye giriyorum ama orada kocaman bir çukur oluşuyor içi su dolu, karanlık görünüyor çukur suyu siyah görünüyor. Sonra babama haber veriyorum onlar ilgilenirken ben ellerimi yıkamak için banyoya geçiyorum, suyu açınca kahverenginde topraklı çakıl taşları ve balık eti parçaları, küp küp kesilmiş birbirine karışmış halde lavaboya dökülüyor.

Bu olaydan sonra saat öğleden sonra 14. 00-15. 00 gibi dışarı yemeğe çıkıyoruz. Yanımızda et teknolojisi dersi hocam ve ablası da bizimle. Bana balık eti olduğunu istiridye olduğunu söylüyor. Bende zaten anlamıştım balık eti olduğunu. Hocamın ablası yanımda oturuyordu, kafamı çevirip ablasına baktığımda göz bebeğini görüyorum gözünün renkli kısmının beyaz kısmına alt taraftan dağılmış olduğunu görüyorum. sonra uyanıyorum. Yaşım:22 cinsiyet:bayan meslek:gıda mühendisiyim medeni halim:bekar

Rüyada tuvalette kocaman çukur görmek neye yorulur?

Rüyanız sizin hiçbir sorumluluğunuz olmamasına rağmen, aileniz, yakın arkadaşlarınız veya sizin dışınızdaki çevrenizdeki kimi insanlar yüzünden kaynaklanan sıkıntılar çektiğinizi işaret etmektedir. Ancak çabalarınızla bu sıkıntıları atlatacak ve daha dikkatli olacaksınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tuvalette Kocaman Çukur Görmek” için 2 yanıt

Rüyada Su Çukuru Görmek
Rüyamda su çukurlarının olduğu bir yere gidiyoruz, yanımda erkek arkadaşım ve köpeğim var. Su deliklerinin içinden uzun uzun gri fareler girip çıkıyor ama bize doğru gelmiyor, köpekle oynamıyor, sadece suya girip çıkıyorlar. Bu ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir