Rüyada Tüy Görmek

Rüyada tüy görmek neye işarettir?

Rüyamda yanımda hatırlamadığım biri ile bir yerde iken havada uçan iki tane beyaz tüy görüyoruz. Kuş tüyü gibi ama emin değilim tam. Sonrasında bu tüyler üzerime doğru gelip, kendimde garip bir şeyler olduğunu hissettim. ( sanki bir enerji, bir aura gibi bir şey), değişim gibi ama bilmiyorum tam ne olduğunu. Arkasından bu tüyler sanki kanatlı birer varlığa dönüştüler, çok küçük kız ve erkek şeklinde ama kanatlılar ve bende yaptıkları değişimden sonra uçup gitmeye başladılar. Yoruma şimdiden teşekkür ederim.

İsim / Takma isim : derya
Cinsiyetiniz : bayan
Yaşınız : 37
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : belirsizlik
Rüyanızın konusu : melek
Anahtar kelimeler : beyaz tüy, Kuş tüyü,

Rüyada tüy görmek yorumu

Rüyada tüy görmekDerya merhaba. Rüyada tüy görmek, hafiflemek, sıkıntıları, dertleri geride bırakmak anlamına gelir. Rüyanızda tüylerin küçük kız ya da küçük erkek şeklinde melek gibi varlıklara dönüşmesi gerçek yaşamınızda rutin düzenden çıkarak kişisel gelişim alınında ilerleme elde edeceğini, bu değişim sonunda güzel günlere kavuşacağınızı müjdelemektedir.

Rüyada tüy hakkında görmek ilave bilgiler

Rüyada eline tüy almak, genç bir erkek için; çok istediği, arzuladığı bir şeyin gerçekleşmesi anlamına gelir. Kadınlar için; yeni bir aşka işaret eder. Kuş tüyü prestij, rahatlamak, huzur delaletidir. Tavuk tüyü, size fayda sağlamayacak bir işle uğraştığınıza işarettir. Siyah tüy, aşk yaşamınız beklediğiniz gibi olmayacak, sorunlar yaşayacağınıza işaret eder.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir