Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tüylü Balık Görmek

Rüyada tüylü balık görmek neye işaret eder?

Rüyamda kızımla birlikte bir yolda gidiyoruz. Yanımızda annemin de olması gerekiyor ama o yok. Ben kızımı orada daha yeni tanıştığım kadınlara emanet ediyorum annemi almak için. Kadınlar bana bir anahtar veriyorlar. Etrafta da koyunlar var ama koyunlar gerçek fakat kuklaya benziyorlar. Hatta birisi morlu pembeli renklerde koca koca gözleri olan bir koyundu. Bu arada yerlere koyun yünleri dökülmüş yastık yaparım diye yünlerden topluyorum. Annemin yanına gittiğimde annem ortaokulda kısa boylu, şişman bir matematik öğretmenim vardı onunla evli. (bu arada babam sekiz yıl önce vefat etti. )

Anneme “neden gelmedin” diye kızıyorum. Annem evde ekmek olmadığını, kocası için ekmek alması gerektiğini söylüyor. Bende anneme kızıyorum. Bulunduğumuz yer deniz kenarı denize doğru ince uzun bir kara parçası çıkıntısı var ve koca koca kayalar var. Annemin kocası denize bir şey atıyor kocaman yunus gibi bir balık atılan şeyi yakalamaya çalışıyor. Bu arada alabalık büyüklüğünde balıklar suyun içinde, bir tanesi sudan çıkıyor ama kuş gibi yüzgeci var gagası var ve tüyleri vardı. Kızımı da tanımadığım insanlara bıraktığım için tedirginim. Rüya detayı: Yaş:30 Bayan Meslek:Memur Medeni Hali:Evli. Teşekkür ederim. 07. 01. 2010 / 21:31 tarihinde gönderilmiş

Rüyada tüylü balık görmek neye yorumlanır?

Rüyada balık görmek, balık tutmak, balık yemek, balıkla oynamak daima iyiye yorumlanır, çok güzel rüyalardır. Rüyada balık görmek en iyi rüyalar arasında birincidir. Balık daima kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk demektir. Tüylü balık ise rüyayı gören kişinin gireceği şanslı dönemde rahatlayacağını, kendini tüy gibi hafiflemiş hissedeceğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tüylü Balık Görmek” için 2 yanıt

Uzun beyaz tüy görmek
Sayın admin, yeni yilinizi da kutlarim. Rüyamda ben ve annem odamdaydık. Yüzümüzü kızarmış rengi açık kırmızı olmustu. Yanaklarımizda uzun beyaz tuylere kaplanmıştı. Sakala benzemisti ama tüyler dikdik olmustu ve bu tuyler cok gurdu. Tanımadığım bir erkek eli annem ve beni bir kutuya koydu. Çok mutsuz görünüyorduk.

Gül merhaba, gördüğünüz rüya bir haram durumdan uzak durmak konusunda dikkatli olmak gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir