Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Tuz Almak

Rüyada tuz aldığını görmek neye çıkar?

Merhabalar. Ben gece rüyamda bir yakın arkadaşıma, 20 tl para veriyorum. Bu parayla kendisine güzel bir elbise alıyor. Yine aynı arkadaşımla pazara gidiyoruz. Pazarın yanında da bir büfe var. Büfeden alışveriş yapıyorum ve 20 lira uzatıyorum. Sonra tezgahta tuz görüyorum. Kendime 2 paket, arkadaşa da 1 paket olmak üzere tuz alıyorum. Üzerim de bozuk paralar olmasına rağmen yine 2o tl para uzatıyorum ve para üstü bekliyorum. Ama satıcı bana para üstünü vermiyor. Bize “siz Pazar alışverişinizi yapın. Dönüşte ben sizin para üstünüzü vereceğim” diyor.

Ben yine de ısrarla, büfenin önünden ayrılmayıp paramın üstünü bekliyorum, hatta büfeciye “seni zabıtalara şikayet edeceğim, para üstümü ver” diyorum. Pazar da zabıta olmasına rağmen şikayet etmeyip para üstü bekliyorum. Rüyayı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada tuz almak yorumu

Rüyada birine para verdiğini görmek çok iyidir ve borcu olan biri için borçtan kurtulmaya, borçsuz kişiler için için hayırlı işlere veya çevresindeki ihtiyaç sahiplerine maddi destekte bulunup sevap işlemeye delalet eder. Para vermek aynı zamanda olarak kişinin yaptığı iyi işlerin mükafatını sonunda alacağına da rivayet edilir.

Rüyada tuz görmek rüya sahibinin yeni bir şeyler yapmak istediğini ancak bunları yapacak bazı gerekleri yerine getiremediğini anlatırken rüyada tuz aldığını görmek kişinin işte bu değişilikliği yapmak için gerekli şartları sağlamasına yarayacak bazı güzel olaylar yaşayacağını temsil eder.

Rüyanın bundan sonraki kısmı ise aslında hayatınızda yapmayı çok istediğiniz değişikler hakkında en büyük problemin maddi sorunlar olduğunu anlatmakta, bu maddi problemlerin kafanızı çok meşgul edip, gereksiz yere vakit kaybettirdiğini anlatmakta, bu sorunu çözmenin kolay yolunu bulmanız gerektiğini ifade etmektedir.

“Rüyada Tuz Almak” için 2 yanıt

Tuz toplamak
Merhaba, 31 yasinda evli bir bayanim, iki kiz cocugum var, calismiyorum, ruh halim kendimi cok yanliz hissediyorum. Rüyamda bir caddede yürüyorum. Caddede her yer bembeyaz, arabalarin ustu sokaklar “bu ne” diyorum, elimi uzatiyorum iri iri tuz taneleri. İnsanlar küreklerle tuzlari topluyorlar “bu tuz yemek icin, hep boyle gokten yağar” deyip ihtiyaci olan tuzlari topluyorlar. Babam diyor ki “sende topla tuzu” tam toplayacağım “birazdan toplayayim” diyorum ve yürümeye devam ediyorum. Yururken derin bir kazi calismasi yapan iscileri görüyorum, gecmek istiyorum korkuyorum, oradan bir işçi “gel” diyor elimi tutuyor ve benim karşıya geçmeme yardim ediyor. Hala insanlar tuzlari toplamaya devam ediyor ve ben koşmaya başlıyorum, ağzımın icine tuzlar doluyor ve orada uyaniyorum. Lütfen ruyami yorumlarmisiniz. Teşekkürler.

Sonay merhaba, gördüğün rüya yaşamında bazı sıkıntılar büyük ihtimalle maddi sorunlar yaşandığını ancak bunların yakında son bulacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir