Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tuz Döktüğünü Görmek

Rüyada tuz dökmek ne demektir?

Rüyamda evin antresinde bulunan kapının bir eşiğinden öbür eşiğine kadar tuz döküyordum, çizgi çekiyordum yani. Tuz çok beyazdı ve tuzu dökerken aklımdan “artık ruhlar bu eve giremeyecek, içim rahat” diye geçiriyordum. Ama tuzu döktüğüm yer daire kapısı değil evin içindeki antreyi ikiye bölen kapının eşiğiydi. Yerde bayağı tuz birikmişti kalın çizgi halinde ama çizgi tam çizgi değildi. Tuz bir yerde çok birikmiş bir yerde az birikmişti. Onları düzeltmeye uğraşıyordum. Daha fazla tuz döküyordum ve tuzu dökerken aynı zamanda tekrar tekrar fatiha suresini okuyordum. Lütfen söyler misiniz tuz dökmek ne demek?

Takma isim : beatrixkiddo
Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : kadın
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz : normal bir ruh hali.

Rüyada tuz döktüğünü görmek neye yorulur?

Rüyada kapının önüne veya pencere önüne tuz döktüğünü görmek, kaynağı belirsiz kimi gizli korkularınız olduğunu gösterir, bu korkularla yüzleşmek, onlardan kurtulmak gerektiğine yorumlanır. Bakınız tuz rüya tabirleri sayfası.

Rüyanız kendi içinde oldukça tutarlı ve güçlü bir rüyadır. Rüyada tuz görmek tabiri ile rüyanızda geçen olaylar ve düşüncelere çok örtüşmektedir. Yazdığınız gibi ruhları girmesini önlemek istiyorsunuz. Rüyanız net bir şekilde içinizdeki bu açığa çıkmamış korkularla yüzleşip, onları halletmeniz gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada ruhtan korkmak, bir ruhtan korktuğunu görmek, nedeni belirsiz kimi gizli korkuların yüzeye çıktığını ve bu korkuların sizi artık rahatsız etmeye başladığını gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ruh görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Tuz Döktüğünü Görmek” için 7 yanıt

16 yaşındayım öğrenciyim. Ben rüyamda iki gözüm hemen altından, göz kapaklarımın içinde birikmiş tuz tanecikleri gördüm, saha sonra bu tuzları yere döküp yüzümü su ile yıkadım. Rüyam ne anlama geliyor lütfen söyleyiniz.

Yusuf selam, rüyada gözlerinden bir şey geldiğini görmek rüya sahibinin kendi hatalarına bakmadan başkalarının hatalarını görme huyunuz olduğunu ve başkalarını fazla eleştirdiğinizi işaret ederken, rüyanın devamında olanlar ise hayatınızda yapmak istediğiniz bir değişiliği gerçekleştirme vakti geldiğini anlatmaktadır.

Merhaba, ben rüyamda mutfak çekmecesinde biriken soğan kabuklarını yere döküyorum ancak dökmeye başlayınca aslında değişik renkte bir tuz döktüğümü görüyorum hepsini yere döküp geniş bir alana yayıyorum sonra eşime annesi evde olduğu ve uyuduğu için elektrikli süpürgeyi açmayacağımı ancak böyle kalırsa karıncaların birikeceğini söylüyorum. eşim yerde ki tuzu öyle bıraktırıyor.
rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada bir şeyin altını delip, açtığım deliklerin üstüne tuz döküyordum. Bunun anlamı var mı acaba?

Merhaba ben rüyamda hamur götürdüğünü ve yumak yaparken yanimda olan kafanızdaki beyaz tuzun yere biraz döküldüğünü gördüm anlamı nedir aceba ??

Ben rüyada annemin odasında parkelere tuzluktaki tuzu dökuyordum yanımda annem bide kendimiz vardı . Yere serptigim tuzu her yer beyazlisincaya kadar yaydim.

Rüyamda tanıdığım bir erkeğin önüne kaymasın diye çimenlere tuz serpiyordum paketin yarısında bende kalıyordu bunun manası nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir