Rüyada Tuz Görmek

Rüyada tuz görmek neye delalettir?

Rüyamda bir dağdaydık, küçük bir kulübe vardı, annem uçurumun kenarında sandalyede oturuyordu, bende annemin yanına gittim bana plastik bir kavanoz verdi, içinde tuz vardı, “üşümemek için üzerine tuz sür” dedi, başım dahil her yerime tuz sürdüm. Daha sonra bir adamla ormana iniyoruz ama ben kendimi göremiyorum.

Bir adam 2 tane yüzü görünmeyen adamla iş birliği yaparak onlara öldürüyor. Kar aracı görüyorum diğer adamı öldüren onun altında kalacaktı ben kurtardım. Bu neye işarettir bilen varsa lütfen cevaplasın.

Rüyada tuz görmek yorumu

Rüyada tuz görmek hayatınızda değişiklikler yapmak istiyorsunuz fakat şartlarınız buna uygun olmadığı için sıkıntı yaşayacaksınız manası taşır. Tuz almak rüya sahibinin yaşamında yapmak istediği yenilikler için lazım olan bazı şeyleri elde etmesine imkan verecek bazı olaylar yaşamasına delalet eder.  Tuz dökmek, tuz döktüğünü görmek yapılan işlem ve dökülen yer ile birlikte açıklanır. Bir yemeğe tuz ekmek, salataya tuz dökmek veya çorbaya tuz döktüğünü görmek bolluk, bereket, zevk, ağız tadıdır.

Rüyada yola tuz dökmek kendini güvende hissetme arzusu taşıdığınızı gösterir. Bir şeyi tuzlamak ya da tuzla ovmak, büyük ihtimalle ovduğunuz yer veya nesnenin etkisinden kurtulmak için çaba sarf etmeye delalet eder. Rüyada kapının önüne veya pencere önüne tuz döktüğünü görmek kaynağı belirsiz kimi gizli korkularınız olduğunu gösterir, bu korkularla yüzleşmek, onlardan kurtulmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada gökten tuz yağdığını görmek makbul bir rüya değildir, geçim sıkıntısına, mahsulde verimsizliğe rivayet edilir. Rüyada tuz yemek dikkatli davranmanız gerekir, etrafınızda size dost gibi davranan düşmanlarınız var demektir. Rüyada fazla tuzlu olduğu için yemeği yememek, tuzlu yemek görmek sevgiliniz veya bir arkadaşınız tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder.

Rüyada tuz fabrikası görmek, tuz üretim tesisi, tuz üretilen yer görmek artan değere, Parlama, yara anlamlarını simgeler. Tuz fabrikasında çalıştığını görmek uzun ömür simgesidir. Tuz fabrikası sahibi olduğunu görmek koruma ve şans anlamlarını temsil eder.

Rüyada tuz görmek İslami yorumu

Rüyada tuz , zahmetsiz ve emeksiz mala, iki dargın kimse arasında görülen tuz da onların barışmalarına işarettir. Hayırlı kısmettir. Kişi bütün sıkıntılarından, dertlerinden, hastalığından kurtulur. Tuz görmek, mal ve nimetle yorumlanır.

Siyah ve kirli tuz da dört şekilde yorumlanır: Sahte para, kötü söz, keder ve hüzün, hareketsizlik. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen tuz, zahmet çekilmeden ele geçirilen maldır. Rüyada iki düşman arasında görülen tuz, onların birbirleriyle barışmalarına işarettir. Bir kimse rüyada bir yerde halkın huzurunun bozuldugunu görse, orada zulüm ve kıtlık olacağına işarettir. Tuz, meşguliyet ve hastalıktır. Beyaz tuz, dünyaca takvalık, hayır ve nimettir. Rüyada ekmek ile tuz yediğini gören kimse, dünyalıktan az bir şeyle kanaat eder. Tuzluk, güzel bir hizmetçiye işarettir. Korku halinde bulunan bir kimse, rüyada tuz görse, emniyete kavusur.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir