Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tuzak Görmek

Rüyada tuzak görmek neye işarettir?

Rüyamda 3 kişi, yeni yapılı henüz tamamlanmamış bir inşaatın damında yatacaktık, içimizden birisi gece buraya bir şeyler geliyor diye tuzak kurdu ve bizi “uykunuz hafif demi” diye uyardı. Ben o öyle deyince uyuyamadım bir süre, sonra yataktan kalktım tuzakları kontrol etmek için aşağı indim tuzaklar bozulmamıştı.

Sonra geri yukarı çıkıyordum kısa boylu uzun kızıl saçlı ve oldukça hızlı bir şey gördüm. Yukarı doğru yöneldim bir tane daha gördüm “geldiler” diye bağırmaya çalıştım, dilim tutulmuştu bağıramadım. sonra kardeşimin sesini duyunca dilim açıldı geldiler diye bağırdım uyandım. bu rüyamın tabiri nedir.

Rüyada tuzak görmek neye yorulur?

Rüyada tuzak görmek umutsuz bir ilişkiyi sürdürmek için kimi eski alışkanlıklarınızı değiştirdiğinizi gösterir. Rüyada tuzak kurmak veya tuzak kurduğunu görmek yaşamınızdaki bir olay veya durum karşısında harekete geçmeye hazır olduğunuzu gösterir. Size bir tuzak kurulduğunu görmek iş, kariyer, sağlık, ya da kişisel bir ilişkide aradığınızı bulamadığınızı, hayal kırıklığı yaşadığınızı ifade eder.

Rüyada tuzağa düşmek, aldatmaca yaşamak, düzmeceye uğramak, kapana kısılmak, faka basmak, faka bastığını görmek uyanık hayatınızda bir şeyler yakalamaya çalışıyor olduğunuzu fakat bu şeyin büyük tehlikeler içerdiğini gösterir.

“Rüyada Tuzak Görmek” için 3 yanıt

Selamunaleyküm.benim annem üvey annemi kaybettim 6 sene evvel.rüyamda babam ve üvey annem bana tuzak kuruyorlardı ve babam beni evden kovuyordu.bu rüya neye işarettir.Allah razi olsun

Merhabalar, rüyamda dayımın kızı birisini öldürmek istiyordu, kurduğu tuzağa kendi düştü benim, yüzümden öldü, ben çok ağladım annesinin aglamadigini gördüm, sonra uyandım. 19, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Eda selam, Gördüğünü rüya dayınızın kızının şu anda gerçek hayatında kendisini fazlasıyla öfkelendiren bir olay yaşadığını, öfkesini kontrol etmek ya da dindirmek için çaba sarf ettiğini ancak çevresindeki (belkide sizinle ortak çevreniz) olumsuz duygu ve düşünce yoğunluğunun fazla olmasıyla bunu başaramadığını ve öfkeli – üzüntülü ruh halinin devam ettiğini, bu durumun sizi de olumsuz etkilediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir