Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Tuzlu Kahve Yapmak

Rüyada tuzlu kahve yapmak neye çıkar?

Rüyamda erkek arkadaşım ve ailesi beni istemeye geldiler, babam düşüneceğini belirtti ve tekrar gelmelerini söyledi. Bu süreçte erkek arkadaşım ve ailesini araştırdı. Öz dayımdan olumlu şeyler duyunca tekrar geleceklerinde vereceğini söyledi. Erkek arkadaşım ve ailesi geldiklerinde tuzlu kahve yaptım ama erkek arkadaşım bir kaç yudumdan sonra fincanı yıkadı.

Babam beni verdiğinin ertesinde alışverişe çıkıldı ve bana tek taş gibi yuvarlak bir halkanın ortasında bulunan taşlı ama parmağa giren kısmı bağlamalı bir yüzük aldılar. 18 yaşındayım, cinsiyetim bayan, bekarım, öğrenciyim ve uzun süredir devam eden bir ilişkim var. Erkek arkadaşımı ailem istemiyor ve ciddi bir şeyler olmayacağını söylüyorlar.

Rüyada tuzlu kahve pişirmek nasıl yorumlanır?

Değerli okurum; önce rüyadaki unsurlara bakalım;

  • Bekar bir genç kız rüyada istendiğini, erkek ailesi tarafından istenmeye gelindiğini görürse, sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak ya da yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir. Bakınız rüyada kız istemek sayfası
  • Rüyada kahve pişirmek çevrenizle daha fazla sosyal iletişim kurma isteğinizi simgeler. Bu konuda geniş açıklamayı rüyada kahve görmek sayfasında okuyabilirsiniz.
  • Fincan yıkamak bir toplantının iptaline veya bir bir araya gelmenin ertelenmesine işaret eder, lütfen detaylı bilgi için rüyada fincan görmek sayfasını inceleyiniz.

Bu bilgiler ışığında gördüğünüz rüyanın beklentilerinizin ancak bir süre sonra gerçekleşebileceğini işaret ettiği söylenebilir.

Rüyanın odak noktası olan rüyada kahveyi tuzlu pişirmek ise senin şu anda gerçek hayatında karşındakine kendini doğru ifade etmekte zorluk çektiğini, istek veya önerilerini karşındakinin anlayabileceği şekilde anlatamadığını ve aynı zamanda bunun farkında olduğunu, bu durumu değiştirmek için çaba sarf ettiğini anlatmaktadır.

“Rüyada Tuzlu Kahve Yapmak” için bir yanıt

Rüyamda erkek arkadasimin ailesi beni istemeye geldiler ama erkek arkadasim yoktu kahveleri yaptim tuzlu kahve yaptim hala gelmedi sonra babam vermedi tam giderlerken geldi oturduk biraz sonra onunla benim odama gidip ayni yatakta uyuduk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir