Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Tuzlu Su Görmek

Rüyada tuzlu su ne demektir?

Ben rüyamda Amerika gibi bir ülkedeydim, bir ailenin içindeydim, anne baba ve çocuklar. Rüyamda bir marketten alışveriş yapıp çıkmıştık. Bir adam bize “burada şenlikler var” dedi, “orada bir kadının yanında köpek var, herkes ona sarılıyor” dedi “neden” diye sorduğumuz da “HZ.İSA bu köpeğe sarılmış” dedi, adam köpeğin yanına ona sarıldı, köpek arkaya doğru geriledi ve bir ayağıyla çekti.

Yukarıdan tuzlu su döküldü, ardında da ölü bir insan düştü, kokusu fakat dudağımızın arasında tuzlu suyun tadı vardı. Oradaki kadın kafasını acır bize salladı.
22, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli

Rüyada tuzlu su görmek yorumu

Amerika’ya benzeyen ülkede olmanız önünüzde başarılı bir geleceği işaret ederken, aynız zamanda bu başarıya ulaşmak için hala yapmanız gereken bazı şeyler olduğunu göstermektedir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise yaşamınızda yapmak istediğiniz değişiklikler için şartlarınızın uygun olduğu zamanı beklemek gerektiği aksi takdirde sıkıntı yaşayacağınızı gösterir.

Rüyada tuzlu su görmek gönül yarası, acı çekme anlamını simgeler. Tuzlu su içmek gözyaşı dökmeye işaret eder. Aynı zamanda duygusal patlama ya da acı bir şey yaşamayı ifade eder.

“Rüyada Tuzlu Su Görmek” için 2 yanıt

rüyamda bir dağın tepesine çıkıyorum çok güzel bir yer ve ben yanımda bir bayanla (bende bir bayanım) o dağın tepesinde su tası ile su içiyoruz ama bu tuzlu ve suyu içtikten sonra tası elimden düşürüyorum ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir