Rüyada Tuzluk Görmek

Rüyada tuzluk neye işaret eder?

Rüyamda yeni tanıştığım biri bana bir torba verdi “bu ne” dedim, “içinde çok değerli şeyler var” dedi, bende aldım ve içinde ne olduğuna bile bakmadan kuyumcuya gittim, kuyumcuda torbayı açtım içinden demirden ve tahtadan yapılmış maskeler ve bir tane cam tuzluk (kristale benziyordu) çıktı, kuyumcuya “bunlar değerli mi” diye sordum, “evet çok değerliler ama bunları biz alamayız” dedi.

Torbayı tekrar açtım içinden avucum büyüklüğünde bir elmas çıktı ama elmas o kadar parlıyordu ki gözümü alamadım, kuyumcu bana “bunu satmak istediğine emin misin” dedi “evet, bana elmas değil para lazım, kredi kartı borcum var” dedim, kuyumcu elması aldı tarttı “başka var mı” dedi, torbadan iki tane daha çıkardım ama son çıkardığım o kadar güzeldi ki içinde kristal parçaları vardı, kuyumcu onları da aldı, tarttı “ne kadar ediyorlar” dedim “otuz dört milyar” dedi, “o kadar para istemiyorum, nereye saklayacağım” dedim, “tamam o zaman üç milyar yüz milyon vereyim” dedi “tamam” dedim, o üç kocaman harika elması üç bin yüz liraya sattım kuyumcuya.

Sonra çıktım oradan, hastane bahçesi gibi bir yere geldim “ben bu parayla kredi kartı borcumu da öderim, laptop da alırım” dedim, başımı bir kaldırdım kocaman hastane binası ve bahçesinde gezen hastalar var. Bu rüyayı doğru şekilde yorumlayamadım bana çok anlamsız geldi, çok acil yorumlar mısınız? çok merak ediyorum teşekkür ederim şimdiden. 20, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada tuzluk görmek yorumu

Derya merhaba,

Seninde fark ettiğin gibi rüyada geçen olaylarda tutarsızlık var, bu senin bazı sebeplerle kafanın çok karışmış olduğunu, olayları doğru analiz edemediğini işaret etmektedir. ( sanki maddi sıkıntılar buna sebep gibi görülüyor )

Not: burada anlatılan tutarsızlık kavramı ile olağan dışı olaylar anlaşılmasın. Örneğin bir ölünü dirildiğini görmek, uçarak marsa gitmek normal olmayacak şeylerdir ama rüyada değerli mesaj verir. Tüm bunlara karşılık rüyadaki tuzluk sanki özel bir anlam taşıyor gibi görünüyor.

Rüyada tuzluk görmek reel hayatta ikilem simgesidir. Bolluk içinde sıkıntı yaşamak, sevinçli iken üzüntü yaşamak, sağlıklı iken kendini hasta hissetmek gibi ve gerçek huzura kavuşmak için bu ikilemden çıkmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada boş tuzluk görmek sıkıntı,üzüntü, yorgunluk manası taşır. Bunları aşmak için öncelikle buna sebep olan durumun ortadan kaldırılması için bir şeyler yapmak gerektiğini işaret eder. Rüyada dolu tuzluk görmek yaşamınızın dengelerini her zaman korumak, maddi sıkıntıları düşünerek tasarruf yapmak, sağlık sorunlarını düşünerek bugünden kendine iyi bakmak gerektiğine işaret eder.

Rüyada tuzluk kullanmak, yemeğe veya salataya tuz dökmek bolluğa, berekete, zevk ve ağız tadına işarettir. Tuzluğu yere düşürmek ya da tuzluk kırdığını görmek reel hayatta keyfinizi kaçıracak, sizi üzüntüye sokacak bir durama ya da maddi sıkıntıya işaret eder. Kırılmış, parçalanmış tuzluk görmek sizi üzen bir olay yaşadığınızı gösterirken tuzluk parçalarını toplayıp temizlerseniz bu olayın etkisini kısa sürede geçeceğini anlatır.

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

2 Yorum yapılmış

  1. Büşra dedi ki:

    Ayağını taşa koymak
    Merhabalar, ben rüyamda bir akan çayın (dere) önündeyim, ayağımı beyaz bir taşa koyuyorum, suya değmesin diye suya bakıyorum, temiz berrak su kaynak, su çıkıyormuş. Bir bey oluyor yanımda “dur ben sana dolduruyorum kaynak sudan” eğiliyor dolduruyor ama elindeki tuzluğa dönüşüyor, tuzluğu açıp tuzu serpiyor, bende taştan sendeleyince ayağım suya değiyor, sonra elimde beyaz kağıtta s harfi görüyorum, benimkini de yorumlayın lütfen.

    • Admin dedi ki:

      Büşra merhaba, lütfen ilk önce rüyada dere görmek sayfasını okuyun. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise senin gerçek hayatındaki bir kararsızlığa son vermen gerektiğini anlatırken oluşan ki s harfi ise bir konuda hamle, atılım yapmak gerektiğini temsil etmekte, iş veya özel yaşamında beklentilerine kavuşmak için doğru zamanda doğru hamle yapmak gerektiğini uyaran bir mesajdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*