Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Üç Ayaklı Köpek Görmek

Rüyada üç ayaklı köpek ne anlama gelir?

Merhaba, ben rüyamda kapkara ve üç ayaklı köpek gördüm, ben apartmanın dairesinin penceresinden bakıyorum, köpeği sahipleri arayıp buluyor. 7 veya 8 kişiler, köpeğin ipinden tutuyorlar fakat köpek kafasını kaldırıp bana öyle bir bakıyor ki sanki bir şey anlatmak istiyor. Bu siyah ve 3 ayaklı köpekle göz göze geliyoruz. Hem ürküyorum hemde anlamaya çalışıyorum. Sahipleri de bana bakıyor ve uzaklaşıyorlar. Lütfen yorumlar mısınız. Gönderen: Emine

Rüyada üç ayaklı köpek görmek  neye yorulur?

Emine merhaba,

Rüyanız gerçekten ilginç. Rüyanızdaki üç ayaklı siyah köpek aslında sizin içinde bulunduğunuz ruh halini göstermektedir. Kendinizi gerçek hayatta zor yaşam şartları karşısında yorgun ve bitkin hissediyorsunuz ve size destek olacak dostlarınızın yanınızda olmasını arzuluyorsunuz. Kendinizi sınırlanmış ( tabiri yerinde ise bağlanmış ) hissediyorsunuz, yaşamınızda önemli bir şeyin eksik olduğunu hissediyorsunuz.

Rüyanın ana unsurları: 3 ayaklı köpek, üç ayaklı hayvan, kapkara köpek, siyah köpek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Üç Ayaklı Köpek Görmek” için 4 yanıt

Rüyada bir köpeğin ısırması neye delalettir
Ben Emre, rüyamda 3 tane köpek gördüm, biri beyaz biri siyah ve diğeri ise hem siyah hem beyaz. Siyah beyaz olanın bir ayağı yoktu.
3 köpeği izlerken siyah köpek bir anda karşıma çıktı ve ve sol elimden ısırdı, gitgide dahada çok sert ısırmaya başladı, ben elimi çektikçe sanki elimi yerinden koparacak gibi oldu, kaçmaktan vazgeçtim ve olduğum yerde durup köpeğin bırakmasını bekledim. Rüyada köpek ısırması nasıl yorumlanır? teşekkür ederim.
Kimden: Emre
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: köpek, ısırmak, siyah köpek, üç ayaklı köpek.

Emre selam
Rüyanın ana teması köpeğin elini ısırması olup bunun anlamı, bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir.
Rüyadaki diğer unsurlar olan siyah köpek, beyaz köpek anlamlarını köpek rüya tabirleri sayfasında bulabilirsin.

Merhaba rüyamda aracımı çalan hırsızı kovalarken depo gibi bir yere vardım. Büyükçe kara kırçıl renkli 8 ayaklı ayağa kalkmış bir köpek vardı, zincir ile bağlı idi, hayret ettim ürktüm. 8 ayağını da normal kullanabiliyordu. Uyandım birde ben 4 ay civarı rüya görüyorum. 29, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Veysel merhaba,
Rüya görmek (daha doğrusu rüyayı hatırlamak) iyidir. Kişinin ruh sağlığının yerinde olduğunu gösterir. İyi dinlenmiş beyinler rüyaları daha iyi hatırlar.
Rüyada hırsız kovaladığını görmek içinde bulunduğunuz kaotik durumdan kurtulup, düşman, rakip veya sizi kıskananlara karşı başarı elde edeceğinizi simgeler.
Rüyada gördüğünüz sekiz ayaklı köpek ise dostluk ve arkadaşlık konularında içgüdülerine ve sezgilerine güvenmek gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir