Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Üç Bacaklı Bebek Doğurmak

Rüyada üç bacaklı bebek doğurmak neye işarettir?

Merhaba, ben 19 yaşında üniversite öğrencisiyim, okulumdan dolayı ailemden ayrı yaşamak zorundayım. Yaklaşık 2 saat önce bir rüya gördüm, rüyamda benim bir çocuğum oluyor (hastalığımdan dolayı bunun zor, hatta imkansız olabileceğini bildiği gerçekte bu konuya çok üzülmüşlüğüm oldu.) çocuğun doğum esnasını görmedim, kendimi bebeğimi taşırken de görmedim. Dışarıdayım, yağmur olabilir, yavrum küçücük ama 5-10 santim kadar ve o yağmur birikintisinde kendine gelmeye çalışıyor. Doğalı daha bir kaç dakika olmuş o zaman.

Başımda amcam var ve ben bebeğimin sadece bacak hatta sadece ayak kısmını görüyorum. Ayağına masaj yaparak açmaya çalışıyorum bir ayağı normal küçük ama açılıyor ama diğer ayağı kasılıyor uyuşuyor. Amcam bunun normal olduğunu söylüyor, ben ağlayıp ona sorunca nedenini hatta gülümsüyor bana. Sonra bir an var ve burası çok önemli, yeni doğan her bebeğin 3. bacağı çıkar, işlevsiz olan kopartılır. Bu rüyamda genel bir şey yana bir benim bebeğimde olan bir şey değil. Yavrumun 3. bacağı çıkıyor, ortadaki işlevsiz oluyor buruşup kalıyor. Amcam gelip onu bir anda asılıyor o kopuyor.

Bir o an görüyorum yavrumun ağzını, açıyor böyle bağırıyor ağlaması çok kısa sürüyor, hatta bir o çığlık sanırım. Bende onunla birlikte bağırıyorum ağlıyorum, ağlayarak uyandım sanırım ya da uyanır uyanmaz tekrar ağlamaya başladım. Kendimi tutamıyorum o ağlayışı gelince gözümün önüne bende ağlamaya başlıyorum tekrar. Yalnız rüyamda benim ağladığımı görenler “canım, daha alışamadı tabi tek çocuk” gibi yorumlar yapıp gülümsüyorlar. Lütfen yanıt yazın çabucak, yani çok sevinirim.

Rüyada üç bacaklı bebek doğurmak neye yorulur?

Değerli okurum, rüyanız kesinlikle düşündüğünüz ya da tahmin ettiğinizden farklı mesaj vermektedir.

Ruyada doğum yapmak, bebek doğurduğunu görmek, yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı temsil eder. Hayatta yeni baslangıçlara veya çok yakın bir zamanda olacak, dugun, nikah, konferans , iş toplantisi gibi vs bir toplantiya delalet eder. Bu rüyanın biraz daha kesin bir yorumu ise, sizin yukarida bahsettigimiz toplantilara vs katilma / istirak etme konusunda tereddut ettiğinizi ifade eder.

Rüyanın diğer unsurları tereddüt ettiğiniz konusunu güçlendirmekte, tam aksine eğer bu toplantıya, görüşemeye katılırsanız çok şaşıracağınız, adeta şok olacağınız ( rüyadaki 3 bacaklı bebek gibi ) olaylarla karşılaşacağınızı ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Üç Bacaklı Bebek Doğurmak” için bir yanıt

Rüyada üç bacaklı bebek görmek
Rüyamda bir parktaydım ve kaydıraktan kayıyordum, kaydıktan sonra ayaklarıma bir sürü karınca doldu ve ısırıyordu, sonra bir bebek kaydı kaydıraktan ve karınca var diyerek, bebeğin bacağındaki karıncaları ısırmasın diye temizlemeye başladım ve bebeğin altını açtığımda bebeğin 3 tane bacağı olduğunu gördüm, sizce bu rüyanın anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir