Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Üç Defa Aynı Rüyayı Görmek

Rüyada üç kez aynı rüyayı görmek ne demektir?

Merhaba! Sevgilimden 6 ay birliktelikten sonra ayrıldım ama şuan arkadaşız. Bir yıldır onu tanıyorum. Onu kuzenimle rüyamda gördüm ve rüyada kuzenimi çok seviyor ona değer veriyor ve beni umursamıyordu. Çok acı çekiyordum. tam olarak üç kez aynı şekilde bu rüyayı gördüm.

Bir kaç gün önce yine onu gördüm, dağlık bir yerde kamp yapıyorduk kar vardı ama suluydu ve ben kar yedim. Ateşte kurmuştuk. Sonra onun kız kardeşime ilgi gösterdiğini görüyordum. Üç kez aynı rüyayı görmek ve sonrada bir benzerini görmek ne anlama geliyor. Cevabınızı bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada üç kez aynı rüyayı görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanıza 2 ana başlıkta yanıt vereceğim.

1 . Aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın verdiği mesajın çok güçlü olduğunu veya verilen mesajı anlamadığınızı işaret eder.

2. Rüyanızda eski sevgilinizi görme ise insanlar çok sevdikleri, değer verdikleri kişileri kaybettiklerinde onları sık sık rüyalarında görürler ve zamanla bu azalır. Sizin rüyalarınızda bu kategoridedir.

Rüyanızın verdiği mesaj eski sevgilinizle halletmediğiniz kimi sorunlar olduğunu ifade etmektedir. Ancak siz bunları araştırıp, çözmek, hatayı bulmak, en azından olabilecek yeni ilişkinizde bunu tekrarlamamak yerine gerçek yaşamınızda sadece karşı tarafı veya birilerini suçlayan davranışlar sergiliyorsunuz anlamını vermektedir.

“Rüyada Üç Defa Aynı Rüyayı Görmek” için 17 yanıt

ben uc veya dort kez ayni ruyayi gordum. Ruyamda eski sevgilim esi icin istemiyorum biliyorum cok cirkin ama ne yapayim diyordu. En son ayni ruyayi gordugum gece bana mesaj atmis seni asla unuttum zannetme yazmis. Hemen ruyanin akabinde ondan mesaj gelmesi cok sasirtti beni. cevaplarsaniz sevinicem. tesekkurler…

Herkese selam diyerek yazmaya başlamak istiyorum. Ben sevgilimden 1 ay önce ayrıldım ve son 1 haftadır 3 kez benzer rüyalar görüyorum.
1.rüyam ben birkaç erkekle samimi bir şekilde konuşuyordum ve sevgilim beyaz bir arabayla geliyordu onu yanıma çağırıp yanımdakilere dayım diye tanıtıyordum ve barışıyorduk.
2.rüyamı ise 2 gün sonra gördüm.Ondada ben yine bir erkekle onun iş yerinde çok samimi konuşup arkadaş oluyordum sevgilim yine yanıma geliyordu ve onla konuşup barışıyordum.
3.rüyamı 1 gün sonra gördüm.Bu rüyamdada bir pembe renkli hastanede iki erkekle samimi şekilde konuşuyordum benim sevgilim normalde bir yer işletiyor ama ben onu rüyamda oranın doktoru olarak görüyorum ve beni telefonla yanına çağırıp hastaneden götürüyordu ve onla yine barışıyorduk. 2 hafta öncede rüyamda ondan hamile olduğumu görüyordum. lütfen yorumlarsanız çok sevinirim çünkü çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ben birkaç gündür aynı rüyayı görüyorum. Şöyleki: Bu rüyada evimden çok uzak olan bir yere gidiyorum (amaçsız) ama otobüs ile orada tanımadığım bir mahalle ve yeni yeni yüzler görüyorum, sonlarına doğru aynı şekılde yani otobusle çok uzak olan evime geri dönüyorum. Çok karışık, inşAllah anlatabilmişim. Yanıtlarsanız çok iyi olur.

buğçe bu rüyanı görünce şaşkınlık içinde kaldım.. çünki aynı rüyayı bende 4 kez gördüm…bire bir aynısı

Merhaba
3 gün arka arkaya ayni rüyayı gördüm, rüyamda sakalım varmış.
Bir kadın rüyasında sakallı olduğunu görürse bu ne anlama gelir diye sormak istiyorum?
Şimdiden tesekkurler

Damla selam,
Aynı rüyayı üç kez arka arkaya görmek o rüyanın güçlü bir mesaj verdiğini gösterir.
Bir kadın kendini sakallı görürse bunun manası işlediği günaha derhal son vermesini ya da günah işlemekten uzak durması gerektiğini işaret eder.

Merhaba bugun 1 tane ruya gordum ama uyanip yatinca devamini goruyordum 1. o ne amlanina geliyor

sevdigim erkek beni gercek hayatta sevmiyor (galiba) ama onu sevdigimi biliyor.

rüyam:

sevdigim erkek annesiyle geliyormus bize sonra ikidebir benimle birlikte birseyler yapmak istiyormus
2. yani sevdigin erkegi gormek ve onun sana deger verdigini gormek ne anlamina gelir?

simdiden cevapliyacaginiz icin tesekkurler..

Merhaba birşey sormak istiyorum 3 kez aynı rüyayı gördüm sürekli aynı evi görüyorum o ev bizimmiş ama birtürlü gidemiyorum sürekli hadi şu eve gidelim bakalım eşyalar ne durumda içini görelim vs diyorum ama sonunda birtürlü içine giremiyorum çok güzel bir ev değil gecekondu gibi sıradan bir ev ve daha önce görmediğim bir ev bunun üzerine ölmüş kayınvalidemin tekrar öldüğünü ve cenaze için yemekler yaptığımızı gördüm bir bağlantısı var mı yardım eder misiniz?

Merhaba ben aynı kişiyi rüyamda 3 kere gördüm sizce bunun tabiri ne cevaplarsanız sevinirim.

Özge selam, rüyalarınız iki açıdan incelenebilir, birincisi aynı rüyayı 3 kere görmeniz olup bu görülen rüyanın önemli bir anlam taşıdığını gösterir. İkincisi ise gördüğünüz kişi olup bu kişinin sizin için ne ifade ettiği araştırılmalıdır ancak bu konuda bilgi bulunmamaktadır.

Merhaba, ben 3 gundur ayni ruyayi goruyorum. Ruyamda tanimadigim insanlar geliyor ve bana olecegimi soyluyor. Bu ne anlama geliyor lutfen ne olur cevaplayin

Ayça selam, üç gün aynı rüyayı yeniden görmek o rüyanın önemli bir mesaj verdiğini gösterir. Rüyada birilerinin öleceğini söylemeleri ise birilerinin üzerinden negatif enerjinin seni de olumsuz etkilediğini, senin karamsarlığa soktuğunu, bir an önce bu durumdan çıkmak gerektiğini anlatmaktadır.

Merhaba, ben farklı olaylar yaşadığım zaman sanki hatırlamadığım bir rüyayı görmüş gibi oluyorum, bu ne anlama geliyor?

Merhaba. 1 rüyayı 3 ayrı zamanda kademeli olarak gördüm ve en son gördüğüm rüyada katilimin yüzünü hala daha hatırlıyorum. İlk olarak gördüğüm rüyada yaklaşık 4 5 yıl önceydi hani aynı olaylar olmuştu bugünkü ile ama daha üstü örtülüydü. 2.sini göreli 2 3 yıl olacak onda ise neden disari çıktığımı köyde neler olduğunu anlıyorum. Bugün gördüğüm ise daha kötüydü her şey açıkça ortadaydı, beni öldürmek hatta benim için çevremdeki herkesi öldürmek isteyen adamın yüzünü görmüştüm, gayet açık bir şekilde neden dışarı çıktığımı onun nasıl içeri girdiğinı çok korkunç gibi görünmese de olayın gerçekleştiği koy bile korkunç olmasına yeter, çünkü geceleri bizden başka kimse yaşamıyor. Çok yakınında bir mezarlık var ve ben orada yanlışlıkla kalıyorum, yanında hala ölü insanların olduğu üçgen harabe bir evde kalıyorum, bir kaç günlüğüne ve katil dadanıyor aslında o gece kimsenin dışarıya çıkmaması gerek hatta iş yeri olanlar kepenkleri indiriyor ama ben çıkmak zorunda kalıyorum. Rüya sürekli bir ileriki nedeni gösteriyor, olay aynı, sadece neden yaptığım açığa çıkıyor. Yorumlarsaniz sevinirim çünkü her gördüğümde 1 hafta kadar kendime gelemiyorum.

Merhaba . 3 4 gün ardarda sevgilimin başka bir kızla konuşup beni aldattığını gördüm ayrıca bu kız zaten normalde de sevgilimin önceden konuştuğu ve bir sürü olaylarının olduğu bir kızdı. Ne anlama geliyor olabilir lütfen cevaplayın ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir