Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Üç Harfli Görmek

Rüyada üç harfli görmek neye işarettir?

Ben kuaför salonundayken, birden onun evinde oluyoruz. Abla hastaneye gidiyor orada ben ve bir erkek misafir kalmış oluyoruz. Bu sırada içeriden erkek çocuklar çıkıyor 3 kişi. 3 erkek çocuğuyla oynamaya başlıyorum gıdıklıyorum. Bu sırada popomda acı hissettim ve sonra arkama baktığım zaman göz bebekleri görünmeyen, gözleri beyaz olan, bugüne kadar görmediğim yerde sürünen bir şey gördüm ve çok korktum.

O sırada elektrikler kesik ve karanlıktı. Korktuğum için koltuğun üzerine fırladım bu sırada eşimde koltuğa gelmişti, korkuyla ona sarıldım. Oradaki erkek kişi bunların kendisinin çocukları olduğunu o daha önce görmediğim o şeyinde kendisinin çocuğu olduğunu, korkmamam gerektiğini söyledi.

O şey benim arkamdan geldi babası onu tuttuğunda o yastık haline dönüştü, bıraktığında tırnaklarını çıkartmış bir kediye dönüştü, saldırıyordu, elimi ısırdı. Babası tekrar onu tuttu. Bu sırada çocuk büyümüş oldu ve bana bıçak çekti ve kız olduğunu fark ettim ama çıldırmış gibi gözü dönmüştü, ona tokat attım. Bu sırada abla ve kızı eve gelmişti orada oturuyorlardı, bu durumu görünce ablanın kızı da o şeye saldırdı ve odaya kapattım ayakkabı fırlattım. Oda bana bağırıyordu, garip bir ses tonu ile bittin sen, senin yanındayım, öldüreceğim seni o arada yardım istemek için bağırdım ama sesim çıkmıyordu, kimseye duyuramadım ve korkuyla uyanıp eşimi uyandırdım.

Rüya temaları : kuaför salonu, hastaneye gitmek, erkek misafir, erkek çocuklar , göz bebekleri olmayan birisi, gözleri beyaz birini görmek.

Rüyada üç harfli görmek yorumu

Rüyanız, günlük yaşamınızda kimi dengesizlikler ve düzensizlikler olduğunu, buna karşılık daha kaygısız olmak gerektiğini anlatmaktadır. Rüyanız aynı zamanda hilekar birine işaret etmektedir, Çevrenizde dostunuz gibi görünen fakat gerçekte dostunuz olmayan biri olabilir. Detaylı inceleme için cin sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Üç Harfli Görmek” için 4 yanıt

Ben 25 yasindayim rüyamda icime üc harfliler girmis Ve Ben de 3 aylik bir bebegi Elime almis Yerden yere vuruyordum ne anlama geldigini Cok merak ediyorum

Size bir arkadaşımın rüyasını göndereceğim lütfen yorumlar mısınız?

Rüyasında beni 3 harfliler kendilerine bağlamışlar bana zorla kötülük yaptırıyorlarmış. Ben birçok erkekle konuşup onları kendime aşık edip acı çektiriyormuşum. O da beni bu durumdan kurtarmaya çalışıyormuş fakat 3 harfliler veya şeytan artık her ne ise buna izin vermiyorlarmış.

Bu rüyayı gören arkadaşım bana aşık olduğunu iddia ediyor, yorumlarsanız çok sevinirim iyi günler.

Gamze

“Bu rüyayı gören arkadaşım bana aşık olduğunu iddia ediyor” yazmışsın ancak bu tam bir saçmalık. Aşk iddia etmekle olmaz, karşılıklı olmalı, yaşanmalıdır.

Öte yandan rüyalar görene göre yorumlanır ve bu konuda geniş bilgi cin sayfasında bulunmaktadır ve rüyanın mesajı aşağıdaki satırda gizlidir.:

İçine cin girmiş birini ya da birisinin içine cin girdiğini görmek, rüyada gördüğünüz kişinin manevi bir sebeple hayatının alt üst olduğunu, o kişinin kendini boşlukta hissettiğini temsil eder. Görülen kişi tanıdığınız biri ise sizden manevi destek bekliyor olabilir.

dün gece gördüğüm rüya hayatımda gördüğüm en korkunç rüyaydı. Cüce esmer ve sakallı bir adam benimle iletişim kurmak istedi ve daha sonra ben onu kötü bir sekilde tersleyince bana kızdı ve dolabımdaki tüm kısa sortlarımı parçaladı, sortların elimde parcalandığını fakat bunu nasıl yaptığını cözemiyordum. Ondan kaçmak istiyordum fakat ne tarafa baksam onun korkunç yüzünü görüyordum,konusmuyordu hiç yalnızca kötü kötü bana bakıyordu. ona bağırdıgımda ise iyice sinirlendi ve birden kıyamet kopuyormuşcasına bir deprem ve sel oluştu oradan kurtulmak ve ondan kacmak için bağıra bağıra nas suresini okuyor sürekli besmele cekiyordum. sonunda ağlayarak kendi sesimle uyandığımı fark etttm ve uyandığımda ise saat sabahın tam 6 sıydı. Bu ne anlama geliyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir