Rüyada Üç Harfli Görmek

Rüyada üç harfli görmek neye işarettir?

Ben kuaför salonundayken, birden onun evinde oluyoruz. Abla hastaneye gidiyor orada ben ve bir erkek misafir kalmış oluyoruz. Bu sırada içeriden erkek çocuklar çıkıyor 3 kişi. 3 erkek çocuğuyla oynamaya başlıyorum gıdıklıyorum. Bu sırada popomda acı hissettim ve sonra arkama baktığım zaman göz bebekleri görünmeyen, gözleri beyaz olan, bugüne kadar görmediğim yerde sürünen bir şey gördüm ve çok korktum.

O sırada elektrikler kesik ve karanlıktı. Korktuğum için koltuğun üzerine fırladım bu sırada eşimde koltuğa gelmişti, korkuyla ona sarıldım. Oradaki erkek kişi bunların kendisinin çocukları olduğunu o daha önce görmediğim o şeyinde kendisinin çocuğu olduğunu, korkmamam gerektiğini söyledi.

O şey benim arkamdan geldi babası onu tuttuğunda o yastık haline dönüştü, bıraktığında tırnaklarını çıkartmış bir kediye dönüştü, saldırıyordu, elimi ısırdı. Babası tekrar onu tuttu. Bu sırada çocuk büyümüş oldu ve bana bıçak çekti ve kız olduğunu fark ettim ama çıldırmış gibi gözü dönmüştü, ona tokat attım. Bu sırada abla ve kızı eve gelmişti orada oturuyorlardı, bu durumu görünce ablanın kızı da o şeye saldırdı ve odaya kapattım ayakkabı fırlattım. Oda bana bağırıyordu, garip bir ses tonu ile bittin sen, senin yanındayım, öldüreceğim seni o arada yardım istemek için bağırdım ama sesim çıkmıyordu, kimseye duyuramadım ve korkuyla uyanıp eşimi uyandırdım.

Rüya temaları : kuaför salonu, hastaneye gitmek, erkek misafir, erkek çocuklar , göz bebekleri olmayan birisi, gözleri beyaz birini görmek.

Rüyada üç harfli görmek yorumu

Rüyanız, günlük yaşamınızda kimi dengesizlikler ve düzensizlikler olduğunu, buna karşılık daha kaygısız olmak gerektiğini anlatmaktadır. Rüyanız aynı zamanda hilekar birine işaret etmektedir, Çevrenizde dostunuz gibi görünen fakat gerçekte dostunuz olmayan biri olabilir. Detaylı inceleme için cin sayfasını ziyaret ediniz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir