Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Üç Harfli Öldürmek

Rüyada üç harfli öldürmek neye delalet eder?

Rüyamda üç harfliler öldürdüm. Ben rüyamda iki tane cini öldürdüğümü gördüm, yüksek bir yere bir evin üstü gibi bir yere çıkmıştım, yerin duvarında uzun bir sopa gibi bir şey çıktığım yaslıydı, sopanın yakınlarında da pencere gibi bir şey vardı, ben onun yanına gidip bir ses çıkardığımda cin geldi ve ben elimdeki ile onun kafasını parçalayarak kolayca öldürdüm ama ikinci gelişinde biraz zorlanarak öldürdüm, lütfen ne anlama geldiğini yazar mısınız. Pınar

Rüyada üç harfli öldürdüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Pınar selam. Rüyada cin görmek hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinleri öldürmüş olmanız hayatınızdaki bu sıkıntıları aştığınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Üç Harfli Öldürmek” için 7 yanıt

Rüyada siyah cin görmek neye işaret eder
Rüyamda siyah cin gördüm, sanırım 3 harfliler gördüm, siyah bir şeylerdi, uykumda üstümde ağırlık olduğunu hissediyordum, kıpırdayamıyordum ve rüyamda “Allah’ım sana emanetim” deyip, besmele çekiyordum sürekli.
Bu tam bir rüya değildi yani uyanıktım ama bunları görüyordum, uyku esnasında zorla sola döndüm, sonra gözlerimi açtım, hafif bir şekilde karşımda siyah bir şey gördüm ve gözümü biraz daha açınca bir bulut gibi kayboldu, 2 dakika geçmeden de sabah ezanı okundu, annemi çağırmak istedim ama sesim çıkmadı, hatta kendi kendime bağırmaya bile çalışıyordum, rüya sırasında sesimi duyup yardıma gelirler düşüncesiyle sanki bir şeylere karşı koyuyordum, uyuyordum ama uyanık gibiydi, bunun ne anlama geldiğini çok merak ediyorum. 17 yaşında bekar kızım.

Rüyanızla ilgili açıklama rüyada cin görmek rüya tabirleri sayfasında yer almaktadır. Oradaki bilgileri, içinde bulunduğunuz ruh hali, korkularınız, endişeleriniz ile bir arada değerlendirerek rüyanın ne demek istediğini tespit etmelisiniz.

Bulut o cin degil . O karabasan . Hic korkmana gerek yok . Aynisi yillardir var ben de. Insanlarin bir cogu ayni seyi yasiyor . Karabasan sadece psikolojik olarak ortaya cikiyor . Ya aklina cok taktigin birsey vardir , ya uyurken rahat rahat nefes alamiyorsun ( burun eti olanlarda cok gorulur ) ya da cok yorgun oldugunda karabasan gelir . Zaten bir kere gelirse bunu sen aklina takacagin icin psikolojik olarak karabasan gelecektir . Hic kafana takmamaya bak . Bu senin sadece bilinc altin ve yorgunluguna bagli tamamen

Rüyamda iri yarı büyük bir cin in bir arkadaşıma saldırdığını gördüm. Ve elime ucu kalem gibi sivri 2 metre uzunluğunda bir çubuk alıp, arkadaşımı yere yatırıp onun üzerine çıkan cine saldırmaya başladım. Cinin sirtinda 30 a yakın delik açtım. Arkadaşımı kurtardım ama cin ölmedi. Kaçıp giderken korkunç bir şekilde bana bakıyordu. Son olarak ondan kurtulduğumuzu söylüyordum.

Rüyamda cin bebek gördüm, gözleri çok degişikti, yanima gelip benimle konusuyordu ama kendinin cin oldugunu gizlemeye çalısıyordu, sonra ben onun cin oldugunu fark edince onu yengemle öldürdük.

Rüyamda 2 kişi var bir yerde duruyoruz iki kişiden biri kırmızı üstlü ve uzakta duruyor ve bize bakıyor,diğeri ise yanımda duruyor ama göremiyorum var olduğunu hissediyorum,hatırlamadığım bir takım olaylar var ama yanımda olduğunu bildiğim kişi bana diyor ki Alla seni biliyor,diğer kırmızılı uzakta baya bizi seyrediyor onunda farkındayım ve sabah ezanıyla uyanıyorum.Bunun bana yorumunu yapabilir misiniz,yardımcı olursanız çok sevineceğim,şimdiden teşekkür ederim

Rüyamda kızımın iki tane olduğunu ve ikincisi morarmis ve gözleri korkutucu bir sekildeydi sanki ölmüş bir hafta sonra mezardan çıkmış gibiydi sürekli görüyorum ve uyumak istemiyorum artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir