Rüyada Üç Harfliler Görmek

Rüyada üç harfliler görmek neye delalet eder?

Rüyamda evimize üç harfliler musallat oluyor. Bizi baya bir rahatsız ediyorlar. Bundan kurtulabilmek için bize yardım edecek birilerini arıyoruz ama kimse bize yardım etmiyor. Izdırap her geçen gün artıyor. Artık dahada kendilerini hissettiriyorlar. Bir akşam annemin balkonda düşmesini ve kafasını vurmasına neden oluyorlar. Ben annemle ilgilenirken kapı açılıyor ve kız kardeşimin kapının altında bacakları eziliyor.

Ben baya sinirleniyorum bu arada olağanüstü güçlerim olduğunu fark ediyorum. Artık insan kılığında hayli iri yarı bir halde bize görünüyorlar. Ben annemle kız kardeşimi dışarı çıkarıyorum ve eve dönüp üç harfliler ile mücadele ediyorum. Güçlerimden faydalanarak üçünü de param parça ediyorum ve cehenneme gönderiyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Rüya temaları : cinler, olağanüstü güçleri olmak, kız kardeşi

Rüyada üç harfli görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız kendi içinde oldukça kararlı, önemli mesajlar veren bir rüyadır. Gördüğünüz rüya hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade etmektedir. Ancak bu sorunlara çözecek güce sahip olduğunuzu da işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir