Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Üç Harflilerden Kaçtığını Görmek

Rüyada üç harflilerden kaçmak ne demek?

Merhaba, Ben sabah ezan saatlerinde gördüm rüyayı, Hatta ezan okunurken hocanın sesinin kötü olduğu düşüncesini bile geçirmiştim. Ezanın akabinde gördüm rüyayı. Bayağı zamandır tanıdığım ve hala ara ara görüştüğüm bir kız arkadaşımın istanbul’daki evindeydim. Evde arkadaşımdan hariç bir de erkek kalıyormuş ve bütün masraflarını arkadaşım karşılıyormuş. Bunun sebebi de adamın ilahi bir yönünün olmasıymış.

O ilahi yönünü bana da gösteriyorlar. Adam masaya oturuyor, üzerinde beyaz bir kıyafet var, araplarınki gibi ve kur’andan sure okumaya başlayınca nurlanıyor tüm vücudu. Esmer genç bir adam ama floresan tutulmuş gibi beyaz bir ışık oluyor yüzünde ellerinde. Ben de ürperiyorum ellerimi açıyorum ve okuduklarına amin diyorum. Ne okuduğunu bilmiyorum ama arapça okuyor, sesi biraz da ekolanıyor okurken.

Daha sonra o erkek odasına gidiyor, biz arkadaşımla kalıyoruz 2 bayan. Odanın hemen yanında banyo var, banyodan su sesleri geliyor ama ışığı ve kapısı kapalı. Arkadaşıma soruyorum “nedir bu ses” diye, O da “banyoda 3 harfliler var” diyor. Daha sonra dışarıdayım vakit tan veya alacakaranlık zamanı puslu gri bir hava.

Karşı tarafım çimenlik alanmış, açıklık ama yanmış ve bir noktaya kadar kapkara olmuş. Karşıdan da bana doğru kömür közü gibi grili siyahlı vücutları olan gözlerinde ve vücutlarındaki muhtelif yerlerinde ateş rengi noktalar olan 3 harfliler geliyor.

Ben de onlara doğru yürümeye başlıyorum ve yürürken de 3 ihlas 1 fatiha okumaya çalışıyorum ama korkudan tam okuyamıyorum. Sonrasında dışımdan sesli sesli okumaya çalışıyorum ama çok zor çıkıyor kelimeler anlaşılmıyor da tam olarak.

Onlara doğru yürürken sol tarafımda aşağıya doğru eğimli bir yerde kömürlük veya garaj gibi bir yer görüyorum, açık renk bir yer. Kapısı açık ama içeriden de dumanlar geliyor, “oraya mı girsem” diyorum ama hala daha okumaya çalışıyorum. O halde uyandım zaten. Lütfen rüyama yorum yazıp bana gönderir misiniz ya da web sitesinden yorum linkini yollar mısınız? Ne anlama geliyor diye çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Rüyada üç harflilerden kaçmak tabiri

Merhaba, gördüğün rüyada birden fazla unsur ve olay geçmekte ancak ana mesaj gerçek yaşamının maddi ve manevi yönü arasında denge kurmakta zorluk çektiğini simgelemesidir. Rüyada cin, üç harfli, üç harfliler görmek Hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinler genellikle ruha bir kılavuz olarak hizmet vermektedir. Alternatif olarak, bu daha kaygısız olmak gerektiğini anlatabilir. Rüyada cin kovalaması, cin korkutması görmek hilekar birine işaret eder. Ruyada cini yakında görmek hayal kırıklığına işarettir. Evde cin, Cinin eve girmesi, Hırsız veya hırsızlığa delalettir

“Rüyada Üç Harflilerden Kaçtığını Görmek” için bir yanıt

Öncelikle acayip şekilde korkup uyandığımı belirtmek isterim .. Rüyamda eski oturduğumuz evde görüyorum kendimi annemle gitmişim ve eski esyalarımızıda alalım diyor annem ben giriyorum oda kapkaranlık ve orada cinler musallatında olmuş oluyor ve o eski evden hiç birşey almama musade etmiyorlar ve ben ağlıyorum anne gidelim bırakmıyorlar diyorum annem ısrarla hayır git al diye çemkiriyor bana ben ısrarla almaya çalışıyorum ama izin vermiyorlar ve ben ağlamaya başlıyorum anne bırakmıyorlar nolur gidelim diyorum ve evden aşşa inerken eski bir komşumuz oluyormuş ve bize diyor ki siz gelince bahar geldi buralara diyor ve hava karanlık yağmur yağıyor ve ben annemle şimdi oturduğumuz eve geliyorum ablama anlatıyorum ablamda diyor onlar bırakmamış sonra tam dua edecekken uyanıyorum nolursunuz acil tabirinizi bekliyorum . Ve gerçek hayatta ben bundan 2 yıl önce o evde musallatlarım vardı her gece beni korkutan acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir