Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Üç Kızın Kendisine Aşık Olduğunu Görmek

Rüyada üç kızın kendisine aşık olması neye çıkar?

Tanıdığım ikisi akrabam olan üç kadının bana aşık olduğunu ve benimle evlenmek istediklerini gördüm, bunlardan biri evli, biri nişanlı, diğerini tam bilmiyorum hatta hiç tanımıyorum. Birini seçmem istendi, aileleri ve arkadaşları bana devamlı baskı yapıyordu, üçüyle de görüştüm, karar veremedim. 22, Erkek, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada üc kızın kendisine aşık olduğunu görmek yorumu

Yuri selam, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında karşı cins ile iletişimde, kendini ifade etmekte bazı sıkıntılar yaşadığını ancak bunu atlattığında güzel günlerin seni beklediğini, önüne bir çok fırsat ve kısmet çıkacağını temsil etmektedir. Rüyada birinin size aşık olduğunu görmek genel manada çevreniz tarafından beğenilen biri olduğunuzu, size hayran birileri olduğunu simgeler.

“Rüyada Üç Kızın Kendisine Aşık Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Ölmüş birine aşık olmak
Ben bayağı önce sosyal medya hesabımda dolaşırken ölen birinin fotoğrafını gördüm, akrabaları yazmış keşke ölmeseydi Allah mekanını cennet etsin falan diye, neyse baktım dikkatimi çok çekti ölen kişi için üzülmeye başladım, aklımdan hiç çıkmadı ama bir süre sonra biraz unutmaya başladım. Bugün rüyamda o kişiyi gördüm, bana aşık oluyordu, bende ona aşık oluyordum, sevgili oluyorduk ama rüyamda birbirimize o kadar çok aşık oluyorduk ki. Halbuki gerçekte kendisini tanımıyorum bile, o da beni tanımıyor, hatta rüyamda iken yanımdakilere soruyordum “nasıl dirildi ölü değil miydi” diye, neyse işte biz o ölen kişiyle aşk yaşıyorduk resmen, o kadar güzeldi ki rüyam ve kendisini çok net görmüştüm, sanki gerçek hayatta görmüş gibi. Sizce neden böyle bir rüya gördüm? çok etkilendim bu rüyadan bu rüyanın bir uyarısı var mıdır?

Aslı merhaba, gördüğün rüyanın uyarısı aslında senin gerçek hayatta sevmek ve sevilmek isteğini, özlemini yansıtmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir