Rüyada Üç Türbe Görmek

Rüyada üç türbe görmek neye çıkar?

Rüyamda çeşme başında tanımadığım bir erkekle konuşuyorum. Tam karşımda yan yana yatan 3 tane türbe olduğunu fark ediyorum. (normalde İstanbul’da yaşıyorum ve hayatım boyunca hiç Konya da bulunmadım)

Karşımdaki adam “Konya’daki türbeler bunlar” diyor. Ortadaki türbenin üzerinde siyah bir yılan ortaya çıkıyor sonra birden onu tanımlayamadığım bir hayvan öldürüyor. Tam o sırada dev gibi bir deve bacaklarımın arasına girip beni omzuna alıyor. Beni tüm sokakta gezdiriyor, tüm insanlar bana bakıyor. Bir de devenin 2 tane küçük boynuzu varmış. Sonrasını hatırlamıyorum, şimdiden yorumladığınız için teşekkür ederim.

Takma isim : Nurcan
Yaşınız : 34
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : umutlu
Anahtar kelime : büyük deve,türbe,siyah yılan.

Rüyada üç türbe görmek neye yorulur?

Rüyada türbe görmek içinizdeki gizli ve derinlerde gömülü duyguların yaşamınızı nasıl etkilediğini ifade eder.

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder.

Rüyada deve görmek , sırtınızda çok fazla yük taşıdığınızı, daha gösterişsiz ve yalın olmanız gerektiğine işaret eder. Duygularını açıklamak ve serbest bırakmak yerine içinde tuttuğuna ve sakladığına işaret eder. Affetmeyi ve unutmayı öğrenmeniz gerektiğini gösterir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir