Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Uçağa Bindiğini Görmek

Rüyada uçağa bindiğini görmek neye delalettir?

Merhaba, Bir zamandır maddi ve manevi anlamda dardayım. Dün gecede bir rüya gördüm. Bulunduğum yer yani İstanbul soğuk, montumu giyinmişim, hava alanına gittim, uçağa bindim. Uçağın gitmesi gereken yer Hırvatistan / Dubrovnik. Neyse uykuya dalmışım gözümü açıyorum halen uçaktayım, pencereden dışarı bakıyorum Dubrovnik hava alanı denizden ibaretmiş. Bütün uçaklar denize iniyor. Uçakta yanımda da sanatçılardan biri var ünlü biri bu ama. Bu ünlü kişide çocukları ile ilgileniyor.

O sırada aklıma pasaportumu evde unuttuğum aklıma geliyor. Diyorum “nasıl beni aldılar acaba”. Neyse ben tek başıma iniyorum uçaktan, iskele gibi bir şeyden hemen otel önümde imiş otele geçiyorum. Yani ada gibi bir yer gittiğim yer. Odama gidiyorum sadece 1 gün kalacakmışım 2. gün döneceğim.

Üzerimi değiştirdiğimi fark etmiyorum, sadece dışarı çıkıp etrafıma bakıyorum. Kumsal var ama ağaçlar uzun ve o kadar güzel ki kumsalı göremiyorum. Sadece denizde kökleri varmış gibi ağaçları görüyorum. Bir sürü insan var çoğu da Türkçe konuşuyor. Tatil beldesi. Ben şöyle bir denize giriyorum akşamüstü olmuş denizde insanlar var, sonra fazla açılmadan geri dönüyorum.

Ben denizden çıkarken de iskelede yaşlı bir teyzenin varlığını hissediyorum ama dönüp bakmıyorum. Odama dönüyorum gayet şaşkın bir biçimde yatıyorum. Gündüz gözüyle kimliğimi arıyordum herhalde uçağa binmem gerekiyor diye böyle uyandım. Nedir anlamı acaba? Teşekkürler şimdiden. Gönderen Yasemin. Rüyanın unsurları : İstanbul, soğuk, mont giymek, hava alanı, uçağa binmek, Hırvatistan, Dubrovnik, deniz, sanatçı, ünlü biri, pasaport, iskele, otel, kumsal, ağaçlar, Türkçe, tatil beldesi, yaşlı teyze, kimlik.

Rüyada uçağa bindiğini görmek yorumu

Yasemin Merhaba, rüyanızdaki unsurlar çok farklı şeyler işaret etmekte, bunları birer birer sıralayıp mesajı bulmaya çalışalım.

Rüyada soğuk görmek, soğukta üşümek, üşümüş olduğunu görmek hayatınızın kimi alanlarında dönüm noktaları yaşayabileceğiniz anlamına gelir. Alternatif olarak kendinizi duygusal olarak baskı altında ve çevreden izole edilmiş olarak hissedebileceğini işaret eder.

Rüyada uçak görmek genellikle seyahat, yolculuğa çıkmak, tatil arzusu, gezmeye gitmek ile yorumlanır. Uçak rüyaları bazen yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak anlamlarını da verebilir. Bakınız rüyada uçak görmek sayfası.

Rüyada deniz görmek en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları bilinçaltının güçlü sinyallerini ifade eder.

Rüyada ünlü görmek, ünlü biriyle karşılaşmak, ünlüyle konuşmak, ünlü birisi ile tanışmak, ünlü birini görmek Yakında kimi olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağınız anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder.

Rüyada pasaport görmek işlerinizde yaşayacağınız sorunlara işaret eder.

Rüyada kumsal görmek, kumsalda olmak, yürümek, oturmak, yatmak, bulunmak İç hesaplaşma, öz analiz veya iki durum arasında muhasebe yapmayı simgeler. Genelikle kendine güvensizlik, duygusal travmalar, yaşamda bilinmeyen değişiklikleri işaret eder.

Burada görüldüğü gibi aslında rüyanızdaki unsurlar farklı noktalara işaret etmekle birlikte kavramlar birbiri ile uyumlu. Zıt şeyler yok.

Sonuç olarak rüyanız; gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar çektiğinizi, bunalmış olduğunuzu, yaşamınızda kimi değişiklikler istediğinizi, üzerinizdeki baskından kurtulmak istediğinizi ifade etmekte ve bu konularda bilinç altınızda derin bir arzuya sahip olduğunuzu simgelerken yapacağınız iç analizle sonucu içinde bulunduğunuzu bu sıkıntılı durumdan çıkış yolunu bulacağınızı temsil etmektedir. Lütfen gelişmeleri ve düşüncelerinizi ekler misiniz?

“Rüyada Uçağa Bindiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada uçağa binmek
Rüyamda bir yerdeyım hava alanına benzemeyen bir yerdeydim, ucagı beklıyordum, uçak geldi önce köprünün altında hızla gecti, yukselerek geldi bende amerikaya gıdecektım ucaga bindim, bir ülkede indik ama aynı yerdi, sonra bişeyler oldu ucak birkac gün amerikaya gidemeyecek, sebep yolcular yoktu eyer gidersek ucak düşer korkusu vardı.

Emine merhaba,
Hakkınızda bilgi vermemişsiniz bu nedenle detaylı açıklama yapmak zor. Genel bir yorum yapmak gerekirse rüyanız seyahat, yolculuğa çıkmak, tatil arzusu, gezmeye gitmek ile yorumlanır. Uçak rüyaları bazen yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak anlamlarını da verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir