Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Uçağa Binmek

Rüyada uçağa binmek neye işaret eder?

Merhaba ben sözlü bir genç kızım. Rüyamda sözlümle telefonda konuşuyorum, ben seni çok özledim gelicem diyorum ama o da bana gelme beni bulamazsın diyor, sözlüm Hakkari Yüksekova’da asker bende onu dinlemiyorum, telefonu kapatıp hava alanına gidiyorum, oraya sivil ulaşım çok tehlikeli ama ben hava alanına gidip Van’a bilet alıyorum, benimle beraber bir adam daha var o da oraya birisini görmek için gidiyormuş, ben oraya gidiyorum ama ona ulaşamayacağımı bile bile.

İkimizinde uçağa ilk binişimiz imiş korkuyoruz, ben telefonumu kapatıp uçağa biniyorum ve uçak hareket etmeye başlıyor, resmen hissettim sanki ama o sırada uyandım, bu arada rüyalarımda sözlüme bir türlü kavuşamıyorum bunun anlamı nedir bu rüyalar beni çok rahatsız ediyor açıklarsanız çok sevinirim.

Rüyada uçağa binmek nasıl yorumlanır?

Sevdikleri insanlardan ayrı kalan kişiler sık sık onları rüyalarında görürler ve sizin rüyanızda aynen bu yöndedir. Rüyanız, sevdiğiniz insanı özlediğinizi, onu merak ettiğinizi ve onu görmek için pek çok tehlikeye katlanmayı göze aldığınızı ifade etmektedir. Bunun dışında bir mesaj vermemektedir.

Rüyada uçağa binmek, rüyada uçağa bindiğini görmek sevdiğiniz insanlardan güzel haberler alacağınıza işarettir. Bu haber büyük ihtimalle sizi görmek isteyen, size gelmek isteyen bu kişilerin yolculuk haberi hakkında olup, buna sevineceğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçağa Binmek” için 2 yanıt

ablam rüyasında; ben ile kendisinin uçağa binerken 2 adet Kur’an ı benim düşürdüğümü görmüş.her ikimiz açısından da ne anlama gelir? saygılarımla.

Ben rüyamda abim, erkek kardeşim ve kız kardeşlerimle yayla gibi bir yolda yürüyerek bir tepeye çıkıyorum. Tepeye çıkınca uçağa binmemiz gerekiyor. Uçağa binmek için de uçurum gibi yüksek bir yerden geçiyoruz. Abim ve kız kardeşlerim geçiyor, ben de erkek kardeşim için endişeleniyorum, ilk önce onu geçirip sonra da kendim geçmeye çalışıyorum. Ama benim ayağım kayıyor, ayağımın altındaki kocaman toprak yığını o yukseklikten aşağıya düşüyor fakat ben düşmüyorum. Sonra ben de çıkıyorum uçağa biniyoruz. Ama gözüm hep erkek kardeşimde. Ona bir şey olmasın diye endişeleniyorum. Erkek kardeşim down sendromu. Sonra uçakla gitmek istediğimiz yere geliyoruz, geldiğimiz yerde köy gibi yaylaya benziyor. Uçakta uçarken bile erkek kardeşim hep aklımda, ona bir şey olmasın diye içim titriyor. Uçaktan inince kız kardeşlerim oyun oynuyor, halay çeler gibi. Çok mutlular ama ben çok endişeleniyorum. Yaşım 23, Medeni halim Evli, Ev hanımıyım. Ruyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir