Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçağın Gökyüzünde Alev Alev Yandığını Görmek

Rüyada uçağın gökyüzünde alev alev yandığını görmek nedir?

Rüyamda uçak kazası gördüm. Bu sabah 06. 00 sıralarında gördüğüm bir rüyadır. Tanımadığım bir kadının evinde, siyasi konular üzerine konuşuyoruz. Birbirimize muhalif durumdayız ama ciddi bir tartışma değil. Bu arada ben gökyüzünde siyah bir duman görüyorum, bunun üzerine beraber balkona çıkıyoruz ve bir uçağın gökyüzünde alev alev yandığını görüyoruz.

Uçak yanarak denize düşüyor, uçağın düştüğü yerde görevliler var. Bunlar özel giysiler giymişler yani uçağın düşeceğini anlayarak hazırlanmışlar. Rüyamda söylenen bir şey, uçağın uzun süre havada yandıktan sonra düşmesidir.

Rüyada uçağın gökyüzünde alev alev yandığını görmek yorumu

Görmüş olduğunuz rüya hayatınızda kendinize yüksek hedefler koyduğunuzu  simgelerken aynı zamanda hayatınızda önemlice değişiklik olacağını işaret edebilir. Bu değişiklik kazada ölü yoksa olumlu yönde, ölenler varsa olumsuz yönde olabilir. Bu rüyanın vermek istediği en önemli mesaj rüyayı görenin kendine zor amaçlar seçip, kendi kendini gereksiz yere fazla yorduğunu göstermesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yangın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçağın Gökyüzünde Alev Alev Yandığını Görmek” için 6 yanıt

rüyamda havada bir uçak patlıyor ve evimin bahçesine düşüyor.çıkan kıvılcımlardan kaçmaya çalışyorum.aynaya bakıyorum ve kendime bakıp bakıp ağlıyorum.yorumlarsanız sevinirim

Bende bu rüyanın aynısını gördüm hiç bir farklılık yok. sabah ezanından sonra yattım ve bu rüyayı gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir