Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçağın Zorla Havalandığını Görmek

Rüyada uçağın zorla havalanması neye işaret eder?

Merhaba, Ben Bir tüccarım, 45 yaşında evli 2 çocuğum var, evliyim, eşimi çocuklarımı çok seviyorum ve maddi açıdan sıkıntıda olduğum için biraz moralim bozuk, fakat asla kimsenin karşısında boynumu bükmemeye özen gösteriyorum. Yani kuyruğumu dik tutmaya çalışıyorum .

Maalesef 2010 yılında işlerim bozuldu ve çok sıkıntılar çekiyorum ve halen daha devam ediyor. Dün akşam namaz kılıp yattım. Yatarken de ”Rabbim bu sıkıntılarım bitecek mı bana yardım et ”diye dua ederek yattım. Rüyamda bir uçak içindeyim uçak yükselmeye çalışıyor ama zor bela yükseliyor. Daha sonra dağın tepesini aşıyor ve boşluktan kendini uçak koy veriyor o anda cami minaresinin yanından geçiyor ve içimden inşallah düşmeyiz diye geçiriyorum. Ama uçağın düştüğünü görmedim. bende uçağın içindeyim.

Fakat, eskiden hiç dikkatimi çekmemişti şimdi düşününce gördüğüm rüyaların tabirleri 1-2 yıl içinde aynen olduğunu tespit ettim. Rüyamı yorumlamanızı rica ederim. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada uçağın zorla havalandığını görmek tabiri

Merhaba,

Gördüğünüz rüya bilerek ve isteyerek yaşamınızda kimi değişiklikler yaptığınızı ve bunların neticelerini yavaş yavaş görmeye başlayacağınızı, ilk zamanlar biraz sıkıntı çekip, sonra rahata ereceğinizi temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada cami görmek, En hayırlı rüyalar arasındadır, görene huzur verir ve selamete çıkacağınıza işaret eder.

“Rüyada Uçağın Zorla Havalandığını Görmek” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir