Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Uçak Arızası Görmek

Rüyada uçak arızası görmek neye delalet eder?

Selamlar. Ben bir ay kadar önce umre ziyaretinde bulundum, dün gördüğüm rüyada 2. kez umreye gidecekmişim, ablamda sanırım yanımdaydı, emin değilim. Sonra uçakta oturuyoruz, uçak kalkacak sanıyoruz ama bir şey oluyor, arıza mı ne, yani bir sorun varmış ve biz uçamıyoruz, hafif hareket edip sanki geri geliyoruz gibi havalanmadan, sonra orada dolmuş kazası oluyor, arabalar kaza yapıyor, uçaktan görüyoruz. Dolmuş gibi araba, bir yere çakılıyor, içinden bir kadın kendini kurtarmaya çalışıyor.

Rabbim hayırlara vesile etsin inşallah, her şeyin hayırlısı. Şimdiden teşekkürler. Selametle. İpuçları: umre ziyareti, umreye gitmek, uçakta oturmak, uçakta sorun, uçak arızası, dolmuş, dolmuş kazası, arabalar.

Rüyada uçak arızası görmek neye yorumlanır?

Merhaba, rüyanız hakkınızda uyarıcı kimi mesajlar vermektedir. Gerçek yaşamınızda bir şeyin, olayın veya birisinin, hayatınızda olumsuz etkileri olduğunu, malınız veya maddi durumunuzdaki ilerlemeye mani olduğunu ve bu durumun sizi manevi yönden çok üzdüğünü işaret etmektedir.

Böyle bir durum varsa sağlığınızın olumsuz etkilenmemesi için bu can sıkıcı duruma son vermeniz gerekmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçak Arızası Görmek” için 3 yanıt

Ruyamda umreye gidecegimi gördüm, kus oldugum komsularima sariliyorum ve helalleşiyorum yorumlarsaniz sevinirim

Düşen uçakta ölmek
Yaşım 38, evli, iki çocuk annesiyim ve ilaç firmasında müşteri hizmetinde çalışıyorum. Rüyamda kızımla beraber uçaktayız ve uçak düsüyor, düsmeden kelimeyi sehadet getiriyorum ve ölüyoruz. Öldükten sonra kızım (7 yasinda) ve ben arabanın içindeyiz. Kızım ağlıyor ama sesi cikmiyor. Arabayla nereye gittiğimiz belli değil.

Sevim merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında kendine zor amaçlar seçtiğini, kendi kendini gereksiz yere fazla yorduğunu gösterirken bu durumun sizi yorgun, bitkin, umutsuz belki de bir konuda çaresiz duruma getirdiğini anlatmaktadır. Lütfen rüyada uçak görmek sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir