Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Uçak Ceset Çocuk Görmek

Rüyada uçak ceset çocuk görmek nasıl yorumlanır?

Rüyamda evim olduğunu düşündüğüm bir evin balkonunda oturuyorum. Gökyüzü bulutlu önce kocaman bir uçak motoru bulutların arasından düşüyor, sonra uçağın kalan parçaları (dev parçalar) düşmeye başlıyor. (evin biraz ilerideki su kanalına). Evin içine girmek için kalkıyorum ve bir düşme sesi duyuyorum balkonuma arkama döndüğümde boylu boyunca uzanmış bir kadın ölü gibi yatıyor. Sarılıp onu içeriye taşımaya uğraşıyorum. Bu sırada canlanıyor. Evin içindeki diğer insanlardan yardım istiyorum.

Tekrar balkona döndüğümde 2 kişinin daha aynı yere düşüp canlandığını görüyorum onlara da yardım ediyorum. 10-15 kişinin uçak kazasından bu şekilde kurtulduğunu görüyorum. Sonrasında kanala gidip bulanık suya atlıyorum bir kadını da oradan çıkarıyorum.

Bu arada korkmuş, dili tutulmuş bir erkek çocuk görüyorum. Bana onun kötü şeylere maruz kaldığını içine kötü bir mahalde şeytan girdiğini söylüyorlar ama aslında çocuğa karşı cinsel istismar uygulandığını anlıyorum, suçlunun da benim kurtardığım bir adam olduğunu anlıyorum

Rüyada uçak ceset çocuk görmek yorumu

Rüyada uçak görmek genellikle seyahate yorumlanır. Rüyada uçak düşmesi, uçak kazası, uçağın düştüğünü görmek kendinize aşırı yüksek ve gerçekçi olmayan hedefler koyduğunuzu simgeler.
Gerçekleşmesi hemen hemen imkansız hedefler peşinde koşmanız sizin çöküşüne sebep olabilir. Bu hedefler sizin çöküşüne neden olmasa bile önemli bir zaman kaybı ve para kaybına sebep olacaktır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçak Ceset Çocuk Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda dayımla beraber bize giderken yol üzerinde sağ tarafımda 3 tane yerde yatan 1 tane ayakta sol tarafımda da 3 tane yerde yatan 1 tane ayak duran tam 8 tane erkek ölüsü gördüm, ayakta duran 2 ölü beyaz kefenli kafaları hafif öne eğik ve ellerini göğüs hizasında bağlamış şekilde duruyorlardı. Daha sonra bir anda dayım kayboldu ve kendimi evimizde buldum büyük ağbim annemi bugün ya da en geç yarın çıkaracaklar dedi bende ben ifade vermeye gittim bana bir şey demediler ama dedim ve korkuyla uyandım. öyle bir etkisindeyim ki bu rüyanın lütfen yorumlarsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

Az öce gordugum ruyayi yorumlamanizi rica ediyorum, ruyamda annemle evdeyiz Abim ve esi tatil de oldugu icin yegenim bizimle beraber birde Benim oglum fakat ruyamda oglum üçüzmüş. Ucuzlerim oyun parkinda oynarken cok yaramz olduklari icin onlara birer paragraf yazi veriyorum, okumalari icin kurani kerimden. O sirada Evde isiklar kesiliyor bende disaridan firtina goruyorum firtina siddetleniyor anneme camin patlayacagini onun den uzaklasmamamiz gerektigini soyluyorum, o sirada bir ucagin kanadini goruyorum ve ucak dusuyor, kanatlardan biri soldaki evin icinden geciyor bizi teget geciyor lakin Ev zarar goruyor, üçüz Olan cocuklarimi oyun parkindan almak istiyorum annemle dikkatli olmasini evin tepsisinin yikildigini soyluyorum cocuklarima almaya calsirken uzerime Dusen taslara annem mani oluyor. Cocuklarimi oradan alip yukari daki odaya koyuyoruz yigenim le birlikte Sonra agasiya iniyorum ucak icin meter bizim Ev su uzerimdeymis 3 tane asker goruyum nasil olduklarini sorup yardima ihtiyaclari olup olmadigini soruyorum tesekkur edip bizE yardimci olmak istediklerini soyluyorlar bizim evde yikildigi icin o sirada uyandim olu yoktu bu arada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir