Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Uçak, Deniz, Eski Sevgili

Rüyada uçak deniz eski sevgili görmek nedir?

Rüyamda yakın zamanda ayrıldığım eski erkek arkadaşımı yani eski sevgilimi gördüm, küçük bir uçakta birlikte yolculuk yapıyorduk, uçakta 10 – 11 kişi vardı, dediğim gibi küçücük bir uçaktı. Uçakta ilginç olan taraf denizin hemen üzerinde uçuyorduk, deniz ile uçak arasında 5 – 10 metre mesafe ya vardı ya yoktu. Denizdeki küçük dalgaları dahi görebiliyorduk.  Aramızda hiç bir konuşma bir şey yoktu.

Bu neye işaret olabilir. 22 yaşında öğrenci bekar kızım.

Rüyada uçak deniz eski sevgili görmek yorumu

Uçak günlük hayatta yüksek teknoloji işaret ederken aynı zamanda uçaklar hızlı ve kaliteli seyahat ile prestijin simgesidir.
Rüyada uçak görmekRüyanızda gördüğünüz uçak genellikle seyahat, yolculuğa çıkmak, tatil arzusu, gezmeye gitmek ile yorumlanır. Uçak rüyaları bazen yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak anlamlarını da verebilir.

Rüyada deniz görmek en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları, bilinç altının güçlü sinyallerini temsil eder. Bu sinyallerin farkın olmak, onlara kulak vermek gerektiğine yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi görmek, eski sevdiğini görmek, tüm dünyada, bütün toplumlarda en çok görülen rüyalar arasında en önde gelenlerden biridir ve önemli mesajlar verir. Rüyada ayrıldığı sevdiğini, eski eşini, eski sevgilisini, ayrıldığın sevgiliyi görmek, genellikle bir pişmanlığı işaret eder. İnsanlar eski sevgiliyi, kaybettiği eski sevgilisini, uzun bir süre unutamazlar ve sık sık onu rüyalarında görürler.

Rüyada  görülen eski sevgili, eski sevgilisini görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgilinizle olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Uçağın denize çok yakın uçması ise sezgilerinize daha fazla güvenmek gerektiğini, bu sayede arzularına daha kolay ulaşacağını simgelemektedir.

“Rüyada Uçak, Deniz, Eski Sevgili” için 4 yanıt

Rüyamda eski sevgilimi yeni sevgilisi ile arkadaşlarının yanında otururken gördüm. Bilerek onların önünden geçip kendimi gösterdim. Daha sonra ormanda mor menekşeleri kökünden çıkarıp Evimin bahçesine ekmek için topladım.

ben rüyamda eski sevgilimi arkadaşımla dolaşırken gördüm arkadaşımda eski sevgilimin daha önceki sevgilisi oluyor ama ben onu unutalı oldu baya işte eski sevgilim,arkadaşım ve ben dolaşıyorduk eski erkek arkadaşımın yüzü gülüyordu acaba bu neye işaret? teşekkürler.

Rüyada arkadaş ile konuşmak
Rüyamda çok sevdiğim bir arkadaşımla birlikte bir yerde konuşuyorduk eski sevgilimle ilgili ama dışarıdayız sonra oradaki yerlerden birinin kapısı açıldı ve eski sevgilim çıktı, ben bu insanı çok seviyordum zamanında ve hala da bir şeyler var içimde, cihat (arkadaşım) da eski sevgilimi aldı, ikisi erkek erkeğe konuştular ve ben sınıfta oturuyordum sonra oğlan gelip bana sarıldı bir daha asla birbirimizi bırakmayacağız ben seni çok seviyorum sana inanıyorum falan dedi. Bizim ayrılma sebebimiz onun bana güvenmemesiydi gururdu. Rüyamda tamam güveniyorum diyordu ama bu imkansız çünkü o artık üniversite için başka şehirde başka bir hayatı var mutlu ve hala bana hiç güvenmiyor bunun imkansız olduğunu biliyorum ama rüyamda o kadar güzeldi ki sarılıyordum ya kokusunu içime çekiyordum falan. sizce bu rüya ne anlama geliyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir