Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçak Düşmesi

Rüyada uçak düşmesi neye işarettir?

Rüyamda askeri bir uçağın havadaki bir kaç hareketini seyrettikten sonra bir evin en üst katına düştüğümü ve 2 askerin uçak altında kaldığını gördüm, annem ve ben onlara yardım edip bizim eve aldık, o gece bizde kaldılar ve onlara karşı içimde bir şüphe vardı.

Sonra gün ışığıyla dışarı çıkıp yürürken bir uzay aracına denk geldim, içinde o iki askeri gördüm, o araçtan Çıktığımda basım derde girdi peşimde bir kaç kişi, o iki askerden yardım istedim etmediler, sonrası peşimdekilerden bir kıza yakalandım ondan kaçmaya çalışırken yükseldiğimi gördüm uçuyordum ama kız peşimi bırakmadı, o da bana tutunup uçtu, bir kalabalığa doğru gıdıyordum pazar vardı ve esyalarn üzerinde ucuyordum ama yerden o kadarda yuksekte degıldım ve de aksayıp yere ındıgımı goruyordum sonra bır pazar tezgahında dans ettıgımı gordum bıraz daha ucup ılerleyp bır halaya katıldıgımı gordum bunuda yorumlarsanız sevınırım

Rüyada uçak düşmesi görmek neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya kendinize aşırı yüksek ve gerçekçi olmayan hedefler koyduğunuzu simgeler. Uçak düşmesi, uçağın düştüğünü görmek, reel hayatta gerçekleşmesi hemen hemen imkansız hedefler peşinde koşmanın sizin çöküşüne sebep olabileceğini işaret edebilir. Bu hedefler sizin çöküşüne neden olmasa bile önemli bir zaman kaybı ve para kaybına sebep olacaktır manası taşır.Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçak Düşmesi” için 4 yanıt

Rüyada arkadaşının düşen uçakta olduğunu görmek
Merhaba. Kız arkadaşım benimle farklı şehirde yaşıyor.
Rüyasında; “benim ona uçakla giderken, uçağın düştüğünü görmüş sonra haberlerde benim olduğumun farkına varmış” Bu rüya ne anlama gelmektedir acaba ?
Sarı Aras, 17, Erkek, Bekar, Öğrenci, Endişe, korku

Kız arkadaşının rüyası, onun seninle olan ilişkisinde senden fazla beklentileri olduğunu ve bunları elde edemezse önemli bir ruhsal çöküntüye uğrayacağına işaret etmektedir.

Merhaba Rüyamda uçak havada duruyordu sonra başka bir uçak gelip ona çarpıp yan binalara düşüyordu her yer toz duman oluyordu diğer uçak dusmeyip havalimanına gidiyordu. Anlamı nedir acaba ?

Naci selam, rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermelisiniz. Bu alana sadece görüş ve yorumlarınızı eklemelisiniz. Gördüğünüz rüya hayatınızda ani bir değişikliğe işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir