Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uçak Gemisi Görmek

Rüyada uçak gemisi neye işarettir?

Ben rüyamda savaş uçağı pilotu idim, bir arkadaşım bana düşmanımdı uçağın içindeydim kontrol etmek zorlanıyordum yanımda da zenci bir adam vardı. İki pilot idik, uçağı uçak gemisinden havalandırmak için elimden geleni yapıyordum, gemide mesafe kısaydı uçağı kaldırmak zordu , uçağı kaldırmayı başardım ama nasıl kullanacağımı bilmiyordum baya bir göklere yükseldim, düşmanımın hedefi olmuştum, ölmemek için uçağı indirmem lazımdı.

Arabalarının yoğun olduğu bir caddeye indirmek zorundaydım, boş alan yoktu kimseye çarpmamak için uğraşlar veriyordum. Yaptım da sağlıklı bir iniş yaptım, lise mezunuyum bu seneki sınavımda iyi bir puan alırsam hava harp okulunu okumak istiyorum hayalimde bu zaten umarım inşallah hayalim gerçekleşir.

Rüyada uçak gemisi görmek tabiri

Rüyada uçak gemisi görmek  Yok sayarak geçiştirdiğiniz veya çok uzun bir süredir içinizde bastırdığınız duygularınız ile yüzleşmek için hazırlık yaptığınızı ifade eder. Rüyada görülen gemisi aynı zamanda bu yüzleşme sonunda kavuşacağın iç huzuru ile hayattaki başarılarının sürekli olacağını, sorun ve sıkıntının kalmayacağın, çekilen zahmet ve zorlukların biteceğini, içinin mutluluk dolacağını, göstereceğin sabır sonunda gönül huzuruna ulaşacağını, hayatının düzene gireceğini temsil eder

Rüyada uçak gemisinde olmak, olduğunu görmek bir iç dönüşüm veya değişim içinde olduğunuzu simgeler.

Rüyada uçak kullandığını görürseniz Günlük yaşamda kimi sıkıntılarınız olduğunu, değişikliğe ihtiyacınızı gösterir. Rüyada pilot olmak, pilot olduğunu, pilotluk yaptığını görmek kendine güven, hırs ve başarıyı temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçak Gemisi Görmek” için bir yanıt

İki kez aynı rüyayı görüyorum rüyamda bir uçağa biniyorum yanlız uçağın içinde gemi varmış ben uçağın içindeki gemiyle yolculuk yapıyorum yorumlarsanız memnun olurum şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir