Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüyada uçak kazası görmek neye işaret eder?

Rüyada uçak kazası görmekRüyamda çok güzel bir bayanın peşinden uçağa binmek için merdivenlerden çıkıyorum. Tam merdivenleri çıkmışken uçak havalanıyor ve ben uçağın dış tarafında bir yerde ayakta kalıyorum.

Uçak biraz eski ve bakımsız olduğu için kalkmışken düşmeye başlıyor. Düşeceği esnada uçaktan atlıyorum. Uçak yere iniyor ve hiç bir şey olmuyor. Pilot anons ediyor tekrar uçağa binmem için, binip binmemek konusunda tereddüt yaşarken ve tekrar binmeye karar vermişken diğer yolcularda uçaktan aşağıya iniyor. Olay Gürcistan civarlarında oluyormuş. Kara yolu ile Türkiye’ye dönmeye çalışıyorum. Yanımda iki bayanla birlikte otobüs beklerken birde bakıyorum çocukluğum geçtiği yerlerdeyim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada uçak kazası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızda birden fazla olay geçmekle birlikte aba tema uçak kazası, uçağın düşmesidir.

Rüyada uçak kazası görmek, kendinize aşırı yüksek ve gerçekçi olmayan hedefler koyduğunuzu simgeler. Uçak düşmesi, uçağın düştüğünü görmek, reel hayatta gerçekleşmesi hemen hemen imkansız hedefler peşinde koşmanın sizin çöküşüne sebep olabileceğini işaret edebilir. Bu hedefler sizin çöküşünüze neden olmasa bile önemli bir zaman kaybı ve para kaybına sebep olacaktır manası taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uçak Kazası Görmek” için 3 yanıt

ben ruyamda annem, babam ve ben ucaktayken ucak yere dusuyordu ama ucak dusunce ucağa bir sey olmadi, ondan sonra ruyamda bunu arastiriyordum ne demek diyor

Bu ney demektir iyi bisey mi kotu mu?

Ben rüyamda bir uçağın denize düştüğünü gördüm ve bir beyaz kuş ona yardım ederek o uçağı sudan geri çıkardı.

Gördüğüm rüya iyimi yoksa kötü anlama mı geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir