Kategoriler
İnanılmaz Olaylar

Rüyada Uçak Kazası Görüp Ertesi Gün İş Kazası Geçirmek

Rüyada uçak kazası görüp ertesi gün iş kazası geçirmek neye işarettir?

Bende 2008 yılında aralıklarla iki kez uçak rüyası görmüştüm. Bunları sizlerle paylaşmak istedim. İlkinde uçak mahallemize düşmüştü. Sabah uyandığımda bir mana verememiştim. Aynı gün içerisinde üst katımızda oturan ev sahibimizin Amerika’da yaşayan oğlunun özel şoförlük yaptığı arabayla kaza geçirdiği ve vefat ettiği haberini duymuştum. O gün için uçak rüyası aklıma gelmemişti bile.

Bir müddet aradan sonra ikinci uçak rüyamı görmüştüm. Rüyamda iki uçağın üst üste gelerek birbirlerine değmesi şeklinde gelişmişti. Sabah uyandığımda rüyam aklıma geldi ama üzerinde durmamıştım. Hazırlanıp işime gittim. Öğleden sonraki çalışma saatlerinde bir fabrikanın üst katlarına yemek vs gibi şeyleri çıkarabilmesi için dışarıdan görülebilen küçük asansör kabini yapmıştık. Bu kabini yukarı çekebilecek güçte bir motor bağlanmıştı ve denemesi yapılıyordu. Birde ağırlıklı olarak denenmesi lazımdı. Patronum içine binmemi söyledi. Daha sonra asansör yukarı doğru hareket halindeyken 4-5 metre arasında çelik halat koptu ve yere çakıldım. Sağ bacağımın baldırında derin bir yara oluştu. İçten ve dıştan 120 dikiş atıldı. Şah damarıma yakın bir yerde küçük bir yara oluştu ve düşmenin şiddetiyle kemiklerdeki ağrıda cabası.

Belki tesadüf belkide yaptığım bir şeyin bedeli de olabilir. Tam manasıyla bilinmez ama bu uçaklar aklımdan hiç çıkmadı bunu paylaşmak istedim. Murat Selvi tarafından 27.03.2013 / 00:55 tarihinde gönderilmiş

Rüyada uçak kazası görüp ertesi gün iş kazası geçirmek açıklaması

Murat merhaba, gerçek hayatta özellikle hassas yapıda insanlar kimi olacakları ya da olacaklar hakkında kimi şeyleri rüyalarında görebilmekte ya da hissedebilmektedir. Senin görmüş olduğun rüya ve yaşadıklarında buna bir örnektir. Ben bunun tesadüf olduğunu düşünmüyorum.

Mesela geçtiğimiz günlerde eşim çok sevdiğimiz bir aile yakını ablamızı rüyasında yaşlanmış, üzgün, bitkin, saçları beyazlamış halde görmüş ve rüyada rüyada “abla, nedir senin bu halin, ne oldu sana” demiş. Ablamız da “hiç sorma, çok üzgünüm” demiş. Tabii bu rüyayı ablamıza anlatamazdık. Ertesi günü o ablamızın babasının ölüm haberini aldık ve o gün rahmetli toprağa verildi.

“Rüyada Uçak Kazası Görüp Ertesi Gün İş Kazası Geçirmek” için 2 yanıt

Rüyada alçaktan uçan uçak görmek
Rüyamda devlet yurdunda yemek sirasindayım, gökyüzü pürüzsüz ve yıldızlar her geceden daha farklı parlıyor, yurdun ilerisinde okul ve karşısında bir köy var. Normalde o köyde yeni yapılan bir cami var ama rüyamda camii biraz daha arkalara doğru ve önlerine iki tane yüksek binalar yapılmış, tuglalı sıvası falan yapılmamış. Sonra bizim yurdun üstünden çok büyük bir uçak çok alçaktan köye doğru giderken fark ettim ki düşüyor. Ve yüksek binalara çarparak yere çakıldı, bir bina yamuldu diğeri yıkıldı tamamıyla ve camiye hiç bir şey olmadı. Uçak hiç alev almadı yaralanan var mı yok mu göremedim de.
22 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada uçak kazası, uçağın düştüğünü görmek hayatınızda önemlice değişiklik olacağını işaret eder. Bu değişiklik kazada ölü yoksa olumlu yönde, ölenler varsa olumsuz yönde olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir